Anadolu Selçukspor, Konyaspor'u bekliyor...

Anadolu Selçukspor, Konyaspor'u bekliyor...

Konya Anadolu Selçukspor Başkanı Önder Sami Güven, eksik görülen mevkilere yönelik transfer çalışmalarının sürdüğünü söyledi. Konyaspor’u beklemelerinden ötürü transferde yavaş hareket ettiklerini belirten Güven, 7-8 transfer daha yapmak istediklerini belAnadolu Selçukspor acele etmiyor
 
 
KONYASPOR’U BEKLİYORLAR
 
Anadolu Selçukspor’da transfer çalışmaları sürüyor. Konyaspor’u beklemelerinden dolayı transferde yavaş hareket ettiklerini belirten Kulüp Başkanı Önder Sami Güven, “A takımımıza futbolcu hazırlama noktasında titiz çalışmalar yürütmekteyiz. Yönetim olarak hem mücadele edeceğimiz ligde yarışmacı bir takım oluşturma, hem de Konyaspor’a oyuncu hazırlama misyonumuzu yerine getirebilecek bir kadronun kurmak amacındayız. Teknik heyetimizin verdiği rapor doğrultusunda, eksik görülen mevkiler için çalışmalar yapıyoruz. Ligde asıl amacımız yine A takımımıza oyuncu hazırlamak olacaktır. Bununla beraber hedefler noktasında kulübümüz ismine yakışır şekilde güçlü rakiplerle aynı hedef doğrultusunda her daim mücadele edecektir.” dedi.
 
KONYA’YA YAKIŞIR BİR KADRO KURACAĞIZ
 
Şu anada kadar Emrah Tacir ve Devrim Aksongur ile ön protokol imzaladıklarını hatırlatan Güven, “Amacımız doğrultusunda Torku Konyaspor’un kamp dönemini de beklemekteyiz. Konyaspor teknik heyetince kamp öncesinde ve kamp sonrasında bazı oyuncuların gelişim kaydetmeleri ve A takım kadrosuna hazırlanmaları adına kulübümüze kiralanma süreçleri yaşanacak. Bu isimlerin belirlenmesinin ardından gerek olursa yine transfer çalışmalarımız sürecek. Konya’ya yakışır bir kadro ile ligde mücadele etmenin çabasındayız. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu. 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın