Galatasaray'da transfer çalışmaları hız kazandı...

Galatasaray'da transfer çalışmaları hız kazandı...

Galatasaray’da transfer çalışmaları hız kazandı. Bugün Lukas Podolski’nin İstanbul’a gelmesinin ardından gözler diğer transferlere çevrildi. Öncelikli hedef olarak sağ bek mevkisine takviye yapmak isteyen Galatasaray Uruguay milli takımının sağ beki Maxi Pereira’yı ilk tercih olarak düşünüyor. Fernando Muslera’nın da milli takımdan arkadaşı olan Pereira, Galatasaray’da oynamaya sıcak bakıyor. Hamzaoğlu’nun da onay verdiği transferin bu hafta gerçekleşmesi bekleniyor.
Bir diğer konu ise sol bek mevkisi için Hamzaoğlu’nun Telles’in alternatifi istemesi. Bu konuda da Fransa alt yaş milli takımlarında forma giyen Lionel Carole’ı gündemine almış durumda. 24 yaşındaki sol bek için Galatasaray kulübü Troyes’in sözleşmesine koyduğu 1.5 milyon euro’luk sözleşme fesih bedelini yatırarak kadrosuna katmayı planlıyor.
Ayrıca forvet hattı için Huntelar ismi ön plana çıksa da oyuncunun yüksek maliyeti sebebiyle bu transfer şimdilik gerçekleşmeyecek gibi gözüküyor. Öte yandan Hamzaoğlunun’’ Melo ayrılmak istiyor’’ demesinin üzerine bazı taraftarların tepkisini çeken Melo sosyal medyadan taraftarlarabir mesaj yayınladı. Melo’’hiçbir zaman Galatasaray’ı zor durumda bırakmadım ve terimin son damlasına kadar savaştım.’’ diyerek sitemde bulundu. Melo’nun ayrılması durumunda Galatasaray’ın düşündüğü 3 isim var. Bunlar Napoli’den Gökhan İnler, Liverpool’dan Lucas Leiva ve İnter’den Guarin. Hamza Hamzaoğlu Melo’nun ayrılmasını istemiyor ancak olası bir ayrılıkta bu 3 oyuncudan birini kadroda görmek istiyor. 
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın