Özköylü iddialı konuştu!

Özköylü iddialı konuştu!

“Harika bir takım oluşturacağız. Taraftarlarımızın gönlü rahat olsun” d

PTT 1. Lig takımlarından Adana Demirspor’un teknik direktörü Osman Özköylü, yeni sezonda hedefe koşan bir ekiple mücadele edeceklerini belirterek, “Harika bir takım oluşturacağız. Taraftarlarımızın gönlü rahat olsun” dedi.

Özköylü, yaptığı açıklamada basında ve sosyal medyada transfer edilecek bir çok oyuncu isminin ön plana çıktığını belirterek, “Taraftarlarımızdan rica ediyorum bu isimlere itibar etmesinler. Gerekli görüşmeleri yapıp imzaları attırdıktan sonra net isimler belli olacaktır. Yapılan spekülasyonlar ve bazı oyuncu isimlerinin gündeme gelmesi bizleri transfer aşamasında zorluyor. Dolayısıyla fiyatlar da artıyor” dedi.

Yeni sezonda güçlü bir Adana Demirspor oluşturmak için yoğun şekilde çaba gösterdiklerinin altını çizen Özköylü, “Göreve geldiğimiz günden beri takımımıza katkı koyacak isimlerin tespiti için gece gündüz çalışıyoruz. Sağ olsunlar, başkanımız Sedat Sözlü ve yönetim kurulumuz bu konuda son derece özverili. Ben de kadromuza dahil ettiğimiz oyuncularımızın kulübümüze faydalı olacağına yürekten inanıyorum. Bu göreve büyük bir heves ve heyecanla geldim. Lütfen herkes bize güvensin. Bu şehri ve kulübümüzü başarıya taşıyacak transferler yapacağız. Yabancı transferde, ülkelerinde milli takımda oynayan futbolcu aldık. Almaya da devam edeceğiz. Geçen seneden takımın bünyesinde kalan 5 tane oyuncu var. Kulübümüzün bütçesine uygun isimlerle harika bir takım ortaya çıkacak. Alacağımız tüm isimler, bu işin peşini sonuna kadar kovalayacak” şeklinde konuştu.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın