Konyaspor basını iftar yemeğinde buluştu

Konyaspor basını iftar yemeğinde buluştu

Torku Konysaspor yönetimi,basın mensuplarıyla iftarda buluştu.

Konya'da faaliyet gösteren yazılı ve görsel basının temsilcileri Torku Konyaspor Basın Sözcüsü Ahmet Baydar'ın Arena Restaurant'ta verdiği iftar yemeğinde Kulüp Başkanı Ahmet Şan, Futbol Şubesinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Selçuk Aksoy, As Başkanlardan Mustafa Oral ve Yönetim Kurulu Üyelerinden Sertaç Tuza ile bir araya geldi.
 
Samimi bir ortamda yenilen yemek sonrası kısa bir konuşma yapan Kulüp Başkanı Ahmet Şan, "Konya basınının her zaman desteğini yanımızda hissediyoruz. Malum transfer dönemi ve bu dönemde bazı ufak-tefek sorunlar yaşanabiliyor. Ama hepimizin ortak paydası Konyaspor'umuzun başarısı. Bunun için hep birlikte çalışıyoruz. İnşallah değerli basınımızın aracılığıyla camiamıza ve taraftarlarımıza bundan sonra daha güzel haberler duyurup, birlikte başarılar yaşayacağız" dedi.
 
Kulüp Başkanı Ahmet Şan ayrıca 6 Temmuz itibariyle başlayan 'Yeni Sezon Kombine Satışları'nda geçtiğimiz sezon ki kart sahiplerinin öncelikli olduğunu ve 13 Temmuz'dan itibaren genel satışın başlayacağını ve Torku Konyaspor taraftarının kombine satışlarına ilgi göstereceğine inandığını da sözlerine ekledi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın