Kick Boks'da Türkiye Şampiyonası Hazırlığı

Kick Boks'da Türkiye Şampiyonası Hazırlığı

Türkiye Kick Boks Federasyonu büyükler, gençler ve yıldızlar kategorilerinde yapılacak Türkiye şampiyonasını takvimi açıkladı. 22-30 Temmuz tarihleri arasında Isparta da yapılacak şampiyonaya Selçuklu Belediyesi Spor Kulübünden 13 sporcu katılacak.

Türkiye Kick Boks Federasyonunun faaliyet programında yer alan büyükler, gençler ve yıldızlar kategorilerinde yapılacak Türkiye şampiyonası tarihleri ve gerçekleştirileceği il açıklandı. Federasyon tarafından yapılan açıklamada şampiyonanın 22-30 Temmuz tarihleri arasında Isparta ilinde yapılacağı belirtildi.

Selçuklu Belediyesi Spor Kulübü Kick Boks Türkiye Şampiyonasına 13 sporcu ile katılacak. Her üç kategoride de mücadele edecek olan mavi beyazlılar başarılı sonuçlar almak için çalışmalarına devam ediyor. Binlerce sporcunun yer alacağı şampiyonaya Selçuklu Belediyesi Spor Kulübünden; Zeynep Cankurt, Ayşe Aker, Betül Aras, Beyza Cankurt, Cevat Kartal, Numan Mutlu, Fevzi Sözer, Ömer Uğur, Kaan Ekici, Yusuf Sevinç, İlyas Arhanlı ve Selim Oğuz katılacak.

Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın