Konyaspor 'Torku' ile 1 yıl daha...

Konyaspor 'Torku' ile 1 yıl daha...

 
Konyaspor'un TORKU ile oan sponsorluğu yenilendi. Konu hakkında kulübün resmi internet sitesinde yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi

"Konyaspor ve Konya sporuna maddi-manevi anlamda  destekler veren Konya Şeker A.Ş. ailesi ve ‘Torku’ markası ile birlikteliğimiz 2015-2016 sezonunda da sürecek.
 
Geçtiğimiz günlerde sponsorluk konusunda yeniden bir araya gelen Kulüp Başkanımız Ahmet Şan ve yöneticilerimizden oluşan heyet ile Konya Şeker A.Ş. üst düzey yöneticileri arasında yapılan görüşmelerde Konya Şeker A.Ş. ‘nin Konyaspor’umuza desteğinin yeni sezonunda da devam etmesi ve takımımızın Spor Toto Süper Lig’de 2015-2016 sezonunda da ‘Torku Konyaspor’ adı ile mücadele etmesi konusunda anlaşmaya varıldı.
 
Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu sezonda Konyaspor’umuza maddi-manevi anlamda destek olan Ak Parti Karaman Milletvekili ve aynı zamanda Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Recep Konuk’a, Konya Şeker A.Ş. ailesine ve ‘Torku’ markasına desteklerden dolayı bir kez daha teşekkür ediyor; yeni sezondaki birlikteliğimizin önemli başarılarla taçlanmasını temenni ediyoruz. 
 
TORKU KONYASPOR YÖNETİM KURULU
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın