Konyaspor hangi mevkilere takviye yapacak!

Konyaspor hangi mevkilere takviye yapacak!

 
Sorularımızı cevaplayan Torku Konyaspor Kulüp Başkanı Ahmet Şan taraftarların haklı olarak yıldız transferi beklentisi içinde olduğunu kaydederken: “Taraftarlarımız haklı olarak iyi bir takım istiyorlar. Geçen sezon lige damgasını vuran bir taraftar kitlesinden bahsediyoruz burada. Haklı olarak yıldız beklentisi içindeler. Antalyaspor ve İstanbul takımları da böyle transferler yapıca istek daha da arttı. Fakat teknik direktörümüz Aykut Kocaman’ın böyle bir tercihi yok. Tam tersine daha çok koşun ve mücadeleci isimsiz futbolculardan kurulu bir kadroyu tercih ediyor” dedi. 
 
4 transfer daha yapılacak
Takıma şu ana kadar 5 takviye yaptıklarını kaydeden Başkan Şan : “Bundan sonra yapacağımız transferler önemli. 4 takviye daha planlıyoruz. Bunların mevkileri santrafor, kanat oyuncu, orta saha ve sol bek olacak. İzleme ekibimizin hazırladığı alternatifli isimler mevcut. Teknik direktörümüz Aykut Kocaman’dan o mevkilerle ilgili seçimini, tercihini yapmasını bekliyoruz” ifadelerini kulandı
 
Kadro Avusturya kampına kadar şekillenecek
Takımın önceki gün başlayan Erzurum kampında yeni sezon hazırlıklarını sürdürdüğünü kaydeden Konyaspor Kulüp Başkanı Ahmet Şan: “Ramazan bayramına kadar takım Erzurum kampında çalışmalarını sürdürecek. Sonrasında bayram izni ve ardından Avusturya kampı başlayacak. İnşallah Avusturya kampına şekillenmiş bir kadro ile gideceğiz” dedi.
 
Torku ile sponsorluğumuz sürüyor
Taraftarlarımız müsterih olsunlar diyen Konyaspor kulüp başkanı Ahmet Şan: “
Belki Eto’o’lar transfer edemeyeceğiz, böylede bir isteğimiz yok aslında. Hedefimiz geçen sene ki takımın biraz üstüne konulabilecek bir takım oluşturmak. Unun için çalışıyoruz. Kombine bilet satışlarımız sürüyor. Maddi anlamda katkı sağlamak için taraftarlarımızdan kombine bilet satışlarına destek bekliyoruz. Torku ile isim sponsorluğu onuşunda görüşmelerimiz olumlu tamamlandı. Yeni sezonda da Torku Konyaspor olarak yola devam edeceğiz. Bununla birlikte Konya Çimento’da bize destek verecek. Yeni sezon içi anlaşma sağladık. Onlarında büyük katlıları olacak” dedi.
 
Torje için teklifimizi yaptık
Taraftarların Torje’yi yeni sezonda da takımdan görmek istemesinin gayet normal olduğunu kaydeden Ahmet Şan, attığı güzel gollerle hepimizi etkiledi. Hepimiz Torje’nin yeni sezonda da takımda olmasını istiyoruz. Bunun için arkadaşlar gerekli görüşmeleri yaptılar. Udinese ile geçtiğimiz sezon kiralık olarak anlaşmıştık. Aynı şartlarda verilmesi halinde tekrar Torje’yi istediğimizi ilettik. Udinese’nin bu konuda dönüşünü bekliyoruz. Olmazsa alternatiflerimiz var” ifadelerini kullandı. 
 
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın