Şota: Kalmak isteyen oyuncular...

Şota: Kalmak isteyen oyuncular...

Trabzonspor Teknik Direktör Shota Arveladze, UEFA Avrupa Ligi 2. Ön Eleme Turu’ndaki rakipleriyle birlikte 2015-2016 sezonu lig fikstürünü değerlendirdi.

Trabzonspor Teknik Direktörü Shota Arveladze kulübün resmi internet sitesinde UEFA Avrupa Ligi 2. Ön Eleme Turu’ndaki rakipleri Lüksemburg temsilcisi Diffarenge ile ilgili olarak, “Kolay rakip yok. Rakibimizi küçümsemiyoruz. Dünyada çok iyi takımlar var ama kötü takım yok. Oynamadan hiçbir maç kazanılmıyor. Tüm dikkatimizle oynayacağız. Trabzonspor’da kalmak isteyen oyuncularımız için de iyi bir şans olacak. Aynı zamanda lig için de iyi bir hazırlık olacak” ifadelerini kullandı.

Deneyimli teknik adam, lig fikstürü ile ilgili olarak ise, “Her takımla içeride ve dışarıda birer kez oynayacağız. Hiçbir avantajı ve dezavantajı yok. Yine kıyasıya şampiyonluk mücadelesinin yaşanacağı bir lig olacak. Rakiplerimiz kadar biz de bu yarışın içerisinde olacağız. Kendi sahamızda taraftarlarımızın da desteğiyle lige iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz” değerlendirmesini yaptı.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın