Konspor

Elazığspor yeni sezona Bolu’da hazırlanıyor

Elazığspor yeni sezona Bolu’da hazırlanıyor

PTT 1. Lig takımlarından Elazığspor, yeni sezon hazırlıklarını Bolu’da sürdürüyor. Elazığspor Başkanı Selçuk Öztürk, “Eksik gördüğümüz yerlere 3 transfer daha yapmayı planlıyoruz” dedi. Elazığspor Teknik Direktörü Bayram Bektaş, ise her şeyin çok güzel gittiğini yeni sezonda yepyeni bir Elazığspor izlettireceklerini söyledi.
Bolu’nun Karacasu Beldesi’nde bulunan Termal Otel’de yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Elazığspor’un Başkanı Selçuk Öztürk, yaptığı açıklamada transfer sinyali verdi. Öztürk, “Şu ana kadar her şey iyi gidiyor. Transferlerde hızlı hareket ettik. Her geçen gün takım kendini buluyor. Birkaç transferimiz kaldı. Onları da bitirirsek rahatlayacağız. Şu ana kadar 6 oyuncu geldi, 5 yabancımız var. Bir yabancı oyuncu daha alabiliriz. Elazığspor gelecek sene Süper Lig’e çıkacaktır” ifadelerini kullandı.
Elazığspor Teknik Direktörü Bayram Bektaş ise, “Kampımız çok iyi geçiyor. Şartlar çok elverişli, ortam çok güzel. Antrenmanlarımızı sakatlıksız sürdürüyoruz. İhtiyacımız olan bazı mevkilere transferler yaptık. Yüzde yüz hazır değiller ama onlarda yavaş yavaş hazır olan oyunculara yaklaşıyorlar. Her şey iyi gidiyor. Umarım bu hazırlık maçlarında transfer ettiğimiz oyuncular beklentimizi karşılarlar. Biz de istediğimiz oyun kurgusunu, sistemi kurarız ve hayırlısıyla lige gireriz” dedi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor

Konspor