Konspor

Bolu gazeteciler cemiyeti’nde Ümit Özat’a hoşgeldin ziyareti

Bolu gazeteciler cemiyeti’nde Ümit Özat’a hoşgeldin ziyareti

PTT 1. Lig takımlarından Boluspor’da teknik direktörlük görevine getirilen Ümit Özat’a Bolu’da görev yapan gazetecilerden destek geldi. Bolu Gazeteciler Cemiyeti (BGC) üyeleri Özat’ı ziyaret ederek başarılar diledi.
Bülent Velioğlu Başkanlığı’ndaki Bolu Gazeteciler Cemiyeti üyesi gazeteciler, Boluspor Teknik Direktörü Ümit Özat’ı ziyaret ederek başarılar dilediler. Ziyarette konuşan BGC Başkanı Bülent Velioğlu, “Bizi kabul ettiğiniz için çok teşekkür ediyoruz. Bolu’ya hoş geldiniz. Türk futboluna adını yazdırmış sizin gidi değerli bir ismin Boluspor’da görev yapmasında dolayı çok mutluyuz. Bu sene inşallah beraber, iyi niyet çerçevesinde, karşılıklı anlayış çerçevesinde buradaki hem spor basını hem de yerel ve ulusal basındaki arkadaşlarla karşılıklı iyi niyet çerçevesinde çalışmak istiyoruz. Biz geçen sene bu birlikteliği yakalayamadık. Bu sene hep birlikte Boluspor için çalışmak istiyoruz” dedi.
Boluspor Teknik Direktörü Ümit Özat ise, “Benim için tek doğru şey var. Doğru olmak, dürüst olmak. Asla teknik olarak, taktik olarak her türlü eleştiri yapabilirsiniz. Kişiliğime saldırı olmadığı takdirde her eleştiriye açığım. Benim için burada en önemli olan şey 26 yıllık bir aradan sonra, İstanbul ve Ankara’nın yani Türkiye’nin en önemli iki şehrine birer saat ilerisinde kalan bir şehir takımının Süper Lig’de olmasıdır. Yani biz bu sene lige çıkacağız başka derdimiz yok. Ben bunun için gecemi gündüzüme katıp, yapılacak takviyelerle beraber her şeyimi Boluspor’a en iyisini vereceğim” diye konuştu.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor

Konspor