Konspor

Hacıosmanoğlu, Swarovski ailesinin davetine katıldı...

Hacıosmanoğlu, Swarovski ailesinin davetine katıldı...

Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ve genel menajer Serhat Altıncı, Avusturya’nın Salzburg şehrinde Swarovski ailesinin davetine katıldı.
Garnot Langes ve Diana Langes’le Swarovski şirketinin merkezinde birlikte yemek yiyen başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, Diana Langes’e Trabzonspor onur üyeliği belgesini sundu. Trabzonspor’a onur üyesi olmaktan dolayı gurur duyduklarını belirten Langes, “Daha önce Sayın başkanın davetiyle Trabzon’a gelerek Trabzonspor taraftarının takımını nasıl desteklediğini gördük. İnanın çok etkilenmiştik. Kısa bir zamanda tekrar Trabzon şehrinde taraftarla beraber maçlardaki yerimizi alacağız. Trabzonspor Başkanı Sayın İbrahim Hacıosmanoğlu ile geleceğe dönük olarak sportif stratejik ortaklığımızın planlarını geliştirmekteyiz. Önümüzdeki günlerde Swarovski ve Trabzonspor arasındaki bağı güçlendirecek bizleri de şimdiden heyecanlandıran adımlar için çalışmalarımızı yürütüyoruz” ifadelerini kullandı.
Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ise davetten dolayı duyduğu mutluluğu dile getirerek, “Bugün Trabzonspor onur üyeliğiyle artık büyük camiamızın bir parçası oldunuz. Bizleri davetinizden dolayı teşekkürlerimi sunarım. Trabzonspor ve Swarovski sportif anlamda güzel çalışmalara imza atacaktır” dedi.
TRABZONSPOR HAZIRLIK MAÇI YAPACAK
Trabzonspor, Hollanda kampının son gününde hazırlık maçı oynayacak. 12 Temmuz Pazar günü antrenman yapılan sahada yerel saatle 17.00’de Belçika 2. lig takımlarından White Star Bruxelles ile karşılaşacak olan bordo-mavililer, önceki gün Arnhem Amatör Karması ile oynadığı antrenman maçını 5-0 kazanmıştı.
M’BIA TAKIM ARKADAŞLARIYLA TANIŞTI
Trabzonspor’un yeni transferi Stephane M’bia, bugün öğle saatlerinde Hollanda’ya gelerek takıma katıldı. Bordo-mavililere imza attıktan sonra tatilini sürdürmek üzere Türkiye’den ayrılan Kamerunlu futbolcu Stephane M’Bia’nın 9 Temmuz’da takıma katılacağı açıklanmıştı. M’bia, gecikmeli olarak bugün öğle saatlerinde Hollanda’ya gelerek takımın kamp yaptığı otele ulaştı. Takım arkadaşlarıyla tanışan ve öğle yemeğinde birlikte olan M’bia, Medjani’den kamp çalışmalarıyla ilgili bilgi almayı da ihmal etmedi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor