Konspor

Kırıntılı, Konyaspor'un hedefini açıkladı!

Kırıntılı, Konyaspor'un hedefini açıkladı!

Torku Konyaspor'un yeni transferlerinden Serkan Kırıntılı, Erzurum'da iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini ve lige sıkı bir şekilde hazırlandıklarını belirterek, tek düşüncelerinin başarılı bir sezon geçirerek geçtiğimiz yılın üzerinde bir sıralamada sezonu tamamlamak olduğunu söyledi.
 
Kamp çalışmalarını değerlendiren yeşil beyazlı eldiven, "Burada son derece güzel bir ortamda bizim için gerekli olan yoğun tempolu çalışmalar yapıyoruz ve lige hazırlanıyoruz. Böyle güzel tesislerin Türk futboluna kazandırılması ve hizmet vermesi gerçekten güzel. İnşallah burada başladığımız çalışmalarımızı kalan sürede de devam ettirip ligde de karşılığını alırız" diye konuştu.
 
Torku Konyaspor'da takım içinde herhangi bir uyum sorunu yaşanmadığını da sözlerine ekleyen Serkan Kırıntılı, "Şu ana kadar kısa süre geçmesine rağmen her şey gayet iyi. Zaten kadroda yer alan oyuncular olarak birbirimizi ligden tanıyoruz" derken, yeni sezon hedefiyle ilgili olarak da, "Takım geçtiğimiz sezonu 8.sırada tamamladı. Amacımız tabii ki bunu geliştirerek yapabildiğimiz kadar yukarılara taşımak" şeklinde konuştu.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor