Batuhan Karadeniz yeni sezonda iddialı!

Batuhan Karadeniz yeni sezonda iddialı!

Medicana Sivasspor’un golcüsü Batuhan Karadeniz yeni sezonda hedeflerinin üst sıralar olduğunu belirterek, Avrupa kupalarına katılmak istediklerini söyledi.

Kırmızı-beyazlı ekibe transfer olduktan sonra attığı gollerle taraftarların gönlünün fetheden 24 yaşındaki Batuhan Karadeniz, Sivasspor Dergisi’nin Temmuz sayısına önemli açıklamalarda bulundu. Yeni sezon öncesi birkaç takımdan teklif aldığını söyleyen Karadeniz, Sivasspor’dan ayrılmak gibi bir düşüncesinin olmadığını ifade etti.

“YENİ SEZONDA HEDEFİMİZ AVRUPA KUPALARI”
Yeni sezondan takım olarak beklentilerinin yüksek olduğunu belirten genç golcü, ”Öncelikle şunu söylemeyelim ki takım olarak beklentilerimiz yeni sezonda daha yukarılarda olmak, en azından UEFA olsun diye yeni sezondan beklentilerimiz var. Taraftarımıza da söylemeliyim ki; yeni sezonda daha iyi bir Sivasspor izleyecekler. Yeni sezonda daha güçlü bir kadrodan oluşacağımıza inanıyorum. Hocamızın da daha sonradan gelmesiyle takımımız gerçekten çok iyi bir performans sergilemeye başladı“ dedi.

“SERGEN YALÇIN’I HERKES SEVİYOR”
Teknik direktör Sergen Yalçın hakkında övgüyle bahseden Karadeniz, ”Sergen hoca çok karakterli, düzgün bir hoca. Öncelikle hiç kimseye yalan söylemeyen, her şeyi doğruca insanın yüzüne söyleyen bir insan. Zaten hala ondan Sergen Yalçın’ı herkes seviyor. Hocamızla iletişimimiz gayet iyi, zaten hocamız fazla konuşmayı sevmez. Belki geldiğinden beri konuştuğumuz 1-2 saattir, o da yeterli oluyor zaten. Ben Sergen hocayla çalıştığımdan dolayı çok mutluyum" ifadelerini kullandı.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın