Avrupa'da Konya'yı temsil etmek zor değil

Avrupa'da Konya'yı temsil etmek zor değil


Torku Konyaspor'un tecrübeli oyuncusu Ali Çamdalı, Erzurum kampında güç depolamaya ve yeni sezona hazırlanmaya devam ettiklerini ifade ederken, takım olarak inandıkları ve sorumluluk alarak taşın altına ellerini koyduklarını zaman Avrupa'da ülkemizi ve Konya'yı temsil etmenin zor olmadığını söyledi.

"Erzurum'da kamp için uygun hava ve saha şartlarında yeni sezon hazırlıklarımızın ilk etap çalışmalarına devam ediyoruz" diyerek sözlerine başlayan Ali Çamdalı, "Aramıza yeni katılan arkadaşlarımız var. Onların takıma uyumu ve adapte sorunu yaşamaması konusunda gayret gösteriyoruz. Yoğun tempoda yaptığı çalışmalarla yeni sezon öncesi güç depolamaya devam ediyoruz. İyi bir takım olma adına önümüzde uzun ve yorucu geçecek bir süreç var. Bu süreci en hazır şekilde tamamlayarak sezona başlayacağımıza inanıyoruz" şeklinde görüş belirtti.

Yeni sezon hedefi ile ilgili olarak da konuşan Ali Çamdalı, "Ben hedefin daha üst sıralar olması gerektiğini düşünüyorum. Bu hedefler doğrultusunda da zaten transferler yapılıyor. Geçtiğimiz sezon tamamladığımız sıralamanın üzerine çıkabilecek kapasiteye sahip olduğumuzu düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

UEFA Kupası'nda ülkemizi temsil etmeyi istediklerini de sözlerine ekleyen Ali Çamdalı, "Neden olmasın. Takım olduğumuz sürece ve herkes bu hedef doğrultusunda taşın altına elini koyduğu ve sorumluluk üstlendiğini sürece bunu başarabiliriz. Zor değil. Bu konuda herkesin bize inanması ve sabır göstermesi gerektiğine inanıyorum" diye konuştu.

Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın