Konspor

Yılmaz ve Altın’dan Ersöz’e ziyaret

Yılmaz ve Altın’dan Ersöz’e ziyaret

 
Dünya Liseler Atletizm Şampiyonasında Cirit Atmada Dünya Şampiyonu olan Konya TOHM sporcusu Azize Altın ve Atletizm Balkan Gençler Şampiyonasında 400 metre engellide Balkan üçüncüsü olan Konya TOHM sporcusu Mustafa Yılmaz Konya Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer Ersöz’ü ziyaret etti.
 
27 Haziran - 02 Temmuz 2015 tarihleri arasında Çin’in Wuhan kentinde yapılan Dünya Liseler Atletizm Şampiyonasında Cirit Atmada Dünya Şampiyonu olan Konya TOHM sporcusu Azize Altın ve 04-05 Temmuz 2015 tarihleri arasında Romanya’nın Piteşti kentinde yapılan Atletizm Balkan Gençler Şampiyonasında 400 metre engellide Balkan üçüncüsü olan Konya TOHM sporcusu Mustafa Yılmaz, Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Ersöz’ü makamında ziyaret etti. Ziyarete Sporcular Azize Altın, Mustafa Yılmaz, Antrenörleri Sami Söğüt ve Mustafa Ertavukçu katıldı.
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Ersöz; Atletizm Liseler Dünya Şampiyonasında ve Balkan Gençler Atletizm Şampiyonasında Ülkemizi ve İlimizi en iyi şekilde temsil ederek, ay yıldızlı bayrağımızı dalgalandıran Konya Tohm Sporcular ve Antrenörleri tebrik ederek sporcuları çeşitli hediyelerle ödüllendirdi.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor

Konspor