Konspor

12 Dev Adam toplanıyor!

12 Dev Adam toplanıyor!

A Milli Erkek Basketbol takımı, 2015 Avrupa Basketbol Şampiyonası için hazırlıklarına yarın Çeşme’de başlayacak.

2015 Avrupa Basketbol Şampiyonası için A Milli Basketbol takımı hazırlıklarına yarın Çeşme’de bulunan Çeşme Spor Salonu’nda yapacağı antrenmanla başlayacak. Avrupa Şampiyonası’nda Türkiye B Grubu’nda İzlanda, İspanya, Sırbistan, İtalya ve Almanya ile mücadele edecek.

Kamp çalışmalarına cumartesi gününe kadar Çeşme’de devam edecek ay-yıldızlılar, daha sonra İstanbul’a dönecek. A Milli Takım’da Bobby Dixon’un, NBA’de forma giyen Furkan Aldemir, Ömer Aşık, Ersan İlyasova ve alt yaş milli takımlarında bulunan Kartal Özmızrak, Emircan Koşut ile Furkan Korkmaz’ın kampa daha sonra katılacağı açıklandı.

A Milli Basketbol Takımı Başantrenörü Ergin Ataman’ın daha önce açıkladığı 20 kişilik aday kadroda şu isimler yer alıyor:

"Birkan Batuk, Cedi Osman, Doğuş Balbay, Furkan Korkmaz, Emircan Koşut, Can Maxim Mutaf, Göksenin Köksal, Kartal Özmızrak, Oğuz Savaş, Semih Erden, Melih Mahmutoğlu, Kenan Sipahi, Sinan Güler, Barış Hersek, Bobby Dixon, Egemen Güven, Samet Geyik, Ersan İlyasova, Ömer Aşık, Furkan Aldemir."
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor

Konspor