Kayserispor’'un yeni sezon hedefi...

Kayserispor’'un yeni sezon hedefi...

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kayserispor, lig hazırlıklarını yaptığı antrenman ile sürdürdü.
Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, "Bu sene kümede kalmak bizim önemli hedefimiz" dedi.
Kulüp tesislerinde, teknik direktör Tolunay Kafkas yönetimindeki antrenman düz koşunun ardından ısınma hareketleri ile başladı. Kısa alanda pas çalışması ile devam eden antrenman, koordinasyon çalışması ile sürdü. Antrenman öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, çalışmaları değerlendi.

"KÜMEDE KALMAK ÖNEMLİ HEDEFİMİZ"
Kafkas, çalışmalara günde çift antrenmanla devam ettiklerini belirterek, "Sayısal eksikliğimiz var. onları tamamlamaya çalışıyoruz. Transferler yapmaya çalışıyoruz. Kısa süre içerisinde lige hazır olma durumundayız. Biliyorsunuz ki bu işe nasıl başlarsak öyle gidiyor. Kayserispor çalkantılı bir süreç geçirdi. Özellikle bu yıl bizim için önemli bir yıl. Bu sene kümede kalmak bizim önemli hedefimiz. Bu yılı atlattıktan sonra üzerine koyup eski günlerine dönen bir Kayserispor’u izletmeye çalışacağız. Herkesten çok büyük destek bekliyorum. Özellikle taraftardan destek bekliyorum. Bu işleri tekrar toparlamak kolay olmuyor. Elimizden gelen her şeyi yapıp Kayserispor’u layık olduğu yere getirmeye çalışacağız" ifadelerini kullandı.

"EN AZ 7-8 OYUNCU DAHA ALINACAK"

Transfer çalışmaları hakkında da bilgiler veren teknik adam Kafkas, "3 oyuncuyu kadromuza dahil ettik. En az 7-8 oyuncu daha alınacak. Bunun çalışmaları sürüyor. Bunlar da geldiği zaman gerçekten iyi olacak. O transferleri yapabilirsek iyi bir Kayserispor olacak. Bence bütün şehri zorlu bir süreç bekliyor. Bunun farkına varmak lazım. El birliği ile devam edeceğiz" şeklinde konuştu.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor