Konya Anadolu Selçukspor ilk maçı evinde oynayacak!

Konya Anadolu Selçukspor ilk maçı evinde oynayacak!

Spor Toto 2. Lig'de yeni sezon 6 Eylül'de, 3. Lig'de 23 Ağustos'ta oynanacak maçlarla başlayacak...

 Spor Toto 2. ve 3. Lig'de 2015-2016 sezonu fikstürü çekildi. Beyaz grupta mücadele eden Konya Anadolu Selçukspor, ilk maçını Konya'da Fethiyespor ile yapacak.
 
Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) Riva'daki idari merkezinde bulunan Orhan Saka Salonu'nda gerçekleştirilen kura çekimine, TFF yönetim kurulu üyeleri Arif Koşar, Ali Düşmez ve Mustafa Çağlar, genel sekreter Kadir Kardaş ile Spor Toto 2. ve 3. Lig'de mücadele edecek kulüplerin temsilcileri katıldı.
 
Spor Toto 2. Lig'de birinci devre 6 Eylül'de başlayıp, 20 Aralık'ta sona erecek. İkinci devresinin 17 Ocak 2016'da başlayacağı lig, 30 Nisan 2016'da tamamlanacak.
 
Spor Toto 3. Lig'de ise birinci devre 23 Ağustos'ta başlayacak ve 13 Aralık'ta sona erecek. 10 Ocak 2016'da başlayacak ikinci devre ise 30 Nisan 2016'da bitecek.
 
 İlk hafta maçları
 
Spor Toto 2. ve 3. Lig'de ilk hafta maçlarının programı şöyle:
 
Spor Toto 2. Lig:
 
Beyaz Grup:
 
Bayrampaşa-Pazarspor
 
Anadolu Üsküdar 1908-Sarıyer
 
Kahramanmaraşspor-BUGSAŞ Spor
 
Pendikspor-Menemen Belediyespor
 
Hacettepe-Hatayspor
 
Nazilli Belediyespor-Ümraniyespor
 
Bandırmaspor-Kırklarelispor
 
Konya Anadolu Selçukspor-Fethiyespor
 
Orduspor-İstanbulspor
 
Kırmızı Grup:
 
Fatih Karagümrük-Keçiörengücü
 
Tuzlaspor-Aydınspor 1923
 
Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Bucaspor
 
Tokatspor-MKE Ankaragücü
 
Kocaeli Birlikspor-Gümüşhanespor
 
Ankara Demirspor-Sivas Belediyespor
 
Manisaspor-Kartalspor
 
Tarsus İdmanyurdu-İnegölspor
 
Tepecikspor-Eyüpspor
 
Spor Toto 3. Lig:
 
1. Grup:
 
Erzin Belediyespor-Gölbaşıspor
 
Düzcespor-Zonguldak Kömürspor
 
Kızılcabölükspor-Tekirdağspor
 
Kırıkhanspor-Cizrespor
 
Bursa Nilüferspor-Kozan Belediyespor
 
Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Yeşil Bursa
 
Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Turgutluspor
 
Arsinspor-Tire 1922 Spor
 
Silivrispor-Altay
 
Maltepespor (Bay)
 
2. Grup:
 
Bodrum Belediye Bodrumspor-Derincespor
 
Zara Belediyespor-Ofspor
 
Sakaryaspor-Yomraspor
 
Manisa Büyükşehir Belediyespor-Sancaktepe Belediyespor
 
Kemer Tekirovaspor-Gaziosmanpaşa
 
Sultanbeyli Belediyespor-Ayvalıkgücü Belediyespor
 
Orhangazispor-Denizli Büyükşehir Belediyespor
 
Adliyespor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor
 
Etimesgut Belediyespor-Diyarbekirspor
 
Payas Belediyespor 1975 (Bay)
 
3. Grup:
 
Çine Madranspor-Çatalcaspor
 
Batman Petrolspor-Sandıklıspor
 
Bergama Belediyespor-Dardanelspor
 
Van Büyükşehir Belediyespor-TKİ Tavşanlı Linyitspor
 
Kastamonuspor 1966-Manavgatspor
 
Çorum Belediyespor-Dersimspor
 
Erzincan Refahiyespor-Körfez İskenderunspor
 
Bayburt Grup Özel İdare-Beylerbeyi
 
Gölcükspor-Darıca Gençlerbirliği
 
Niğde Belediyespor (Bay)
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın