Spor Toto 2. ve 3. Lig'de fikstür çekildi!

Spor Toto 2. ve 3. Lig'de fikstür çekildi!

2015-2016 Sezonu Spor Toto 2. ve 3. Lig Fikstür çekimi TFF'nin Beykoz-Riva'da yer alan idari merkezindeki Orhan Saka Salonu'nda gerçekleşti. 

2015-2016 sezonu Spor Toto 2. ve 3. Lig kura çekimine Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri Arif Koşar, Ali Düşmez ve Mustafa Çağlar, TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş ile Spor Toto 2. ve 3. Lig'de mücadele edecek kulüplerin temsilcileri katıldı.
Fikstür çekiminden önce bir konuşma yapan TFF Yönetim Kurulu Üyesi Arif Koşar, "Öncelikle fikstür çekimi için burada olan Spor Toto 2. ve 3. Lig kulüplerimizin temsilcilerine hoşgeldiniz diyor ve bu vesileyle geçmiş Ramazan Bayramınızı kutluyorum" dedi. 

Kulüplerin sezon içindeki seyahatleri hakkındaki çalışmalara değinen Koşar, "Kulüplerimizin seyahat-konaklama bedellerinin, hesaplarına bu ay sonunda direkt olarak yatırılacağı bilgisini de sizlerle paylaşmak istiyorum. Ayrıca, seyahatlerinizde THY'de olduğu gibi Anadolu Jet'ten de yüzde 50'lik iskontodan yararlanabilmeniz için yaptığımız çalışmalar da sürüyor. En kısa sürede bunun gerçekleşmesini umuyoruz" diye konuştu. Koşar, sözlerine fikstür çekiminin tüm futbol camiasına hayırlı olmasını dileyerek sonlandırdı.

Spor Toto 2. Lig'de birinci devre 6 Eylül 2015'te başlayıp 20 Aralık'ta bitecek. İkinci devre ise 17 Ocak 2016'da başlayacak ve 30 Nisan'da sona erecek.
Spor Toto 3. Lig'de ise birinci devre 23 Ağustos 2015'te başlayacak ve 13 Aralık'ta sona erecek. İkinci devre 10 Ocak 2016'da başlayacak, 30 Nisan'da sona erecek.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın