Kayserispor, hazırlık maçında 1-1 berabere kaldı!

Kayserispor, hazırlık maçında 1-1 berabere kaldı!

Kayserispor, yeni sezon hazırlıkları kapsamında Azerbaycan temsilcisi KHazar Lankaran ile hazırlık maçı yaptı. Mücadele 1-1’lik eşitlikle sonuçlandı.

Kadir Has Tesisleri’ndeki hazırlık maçına Kayserispor; Kayacan (Abdülaziz), Cem Can (Engin), Cüneyt (Recep), Simiç (Hakan), Mabiala (Güray), İbrahim Dağaşan (Serkan), Barış Özbek (Mert), Mihailovic (Samba Sow), Biseswar (Sedat), Turgut (Samet Ali), Ömer Bayram (Sinan Bakış) ile çıktı.
Azeri temsilcisi Lankaran ise, Paval, Abusov (Elvin), Scarlatache, Rasim, Tuzal (Mahsuh), Diego, Ramal, Vagıf, Vugaz, Rasad (Elşah), Limam (Kazım) ile sahaya çıktı.

Maçın ilk yarısı Azeri temsilcisi KHazar Lankaran takımından Vugaz’ın 15. dakikada attığı gol ile 1-0 tamamlandı.
Maçın ikinci yarısına hızlı başlayan Kayserispor, 60. dakikada Samet Ali’nin attığı gol ile eşitliği sağladı. Mücadele 1-1 sona erdi.

Maç sonu açıklama yapan KHazar Lankaran Teknik Direktörü Yunis Hüseynov, karşılaşmanın ilk yarısının kendisi için daha önemli olduğunu belirterek, "Türkiye’de kamp yapıyoruz. İyi bir hazırlık dönemi geçiriyoruz. Karşılaşmada oyuncularım kendilerini gösterme imkanı buldular" diye konuştu.

Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas ise, "Benim için ilk yarı daha önemliydi. Çalışmalara birkaç hafta önce başladık. Lige kadar hazır duruma gelmeye çalışacağız. Birkaç transfer daha yapacağız. Yarın iki oyuncu daha sözleşme imzalayacak. Birkaç transfer daha yapıp çalışmalarımızı sürdüreceğiz ve lige tutunmaya çalışacağız" dedi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın