Konspor

Bursaspor, Hamburg’a karşı!

Bursaspor, Hamburg’a karşı!

Bursasporlu futbolcular, sabah saatlerinde yapılan idmanın ardından bugün saat 18.00’de yapılacak olan Hamburg ile yapılacak olan hazırlık maçını beklemeye başladı.

Bursasporlu futbolcular, günü çift idmanla tamamlıyor. Almanya gerçekleştirilen kampta 2 saat süren akşam idmanını ardından bugün sabah erken saatlerde bir araya gelen futbolcuların yoğun idman trafiğinden memnun oldukları gözlendi. Takım halinde yapılan ısınma koşularıyla başlayan antrenman karşılıklı pas çalışması ile devam etti.

Futbolcular dana sonra yarı sahada kontrol pas çalışması yaptı. 5’e 2 pas pres çalışmasının da yapıldığı antrenman sonunda tempolu koşular ve minyatür kalelerle kontrol pas çalışması yapıldı. Kaleciler ise antrenör Öztürk Tanrıbilir nezaretinde çalıştı. Antrenmanın sonunda bellerine kadar su dolu kovalara giren futbolcular eğlenmeyi de ihmal etmedi.
Futbolcuların hırslı ve istekli olduğu antrenmanları, Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı ve Futbol Şube Sorumlusu Necmettin Kocaman takip ederken, Perşembe günü hazırlık maçı yapılacak olan SV Rödinghousen takımının yöneticileri de antrenmanı takip etti.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor