Konspor

Paraşütü açılmayan sporcunun düşüş anı amatör kamerada! (Video)

Paraşütü açılmayan sporcunun düşüş anı amatör kamerada! (Video)

http://www.kanalon.tv/izle-100377-amerikali_parasutcu_yere_boyle_cakildi.html Erzincan’ın Kemaliye ilçesinde devam eden doğa spor festivalinde, ABD’li sporcu Iae Fleanders paraşütünün açılmaması sonucu kayalıklara düşerek feci şekilde hayatını kaybetti. O anlar ise amatör kameralar tarafından saniye saniye kaydedildi.

Olay anında bölgeye ziyaret amaçlı gelen bir vatandaş atlayış yapan sporcuyu telefonunun kamerasıyla kaydetti. Görüntülerde ABD’li sporcu atlayışını gerçekleştiriyor ve paraşütünü açmaya çalışıyor. Ancak ayaklarına dolanan paraşüt açılmayınca önce kayalıklara sonra da nehre düşüyor. Olay anında büyük şok yaşayan izleyicilerin ise çığlıkları kayıtlara yansıyor.

ABD’li paraşütçünün ardından atlayış yapan bir diğer sporcu da arkadaşına yardım etmeye çalıştı. Sporcu, nehirde bulunan teknelerle kıyıya çıkarılırken, hemen ambulansla Kemaliye Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı ancak paraşütçünün hayatını kaybettiği öğrenildi.

Fleanders, sabah saatlerinde yaptığı wingsuit atlayışından sonra kaya tırmanışında çok büyük bir potansiyel olduğunu ve çok güzel bir atlayış yaptıklarını ifade etmişti.

İŞTE O ANLAR
.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor