Yaz Spor Okullurı'nda heyecan sürüyor!

Yaz Spor Okullurı'nda heyecan sürüyor!

Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Yaz Spor Okullarında çalışmalar hızla sürüyor. Her yıl çok sayıda başvurunun yapıldığı ve binlerce öğrencinin spor yapmak için tercih ettiği Yaz Spor Okulları bu yıl 7 bine yakın çocuğa hizmet veriyor.

Özellikle İlköğretim çağındaki çocukların tatile girdiği yaz aylarında serbest zamanlarını, uzman antrenörler nezaretinde düzenli ve en iyi şekilde değerlendirdikleri spor okulları, aynı anda binlerce çocuğa ve gence spor yapma imkanı sağlıyor. Kayıtları devam eden Yaz Spor Okullarından 5-18 yaş arası çocuk ve gençler ücretsiz olarak faydalanıyor.

Atletizm, Badminton, Basketbol, Güreş, Halter, Judo, Karate, Masa Tenisi, Tenis, Taekwondo, Voleybol, Yüzme (ücretli), Halk Oyunları, Kick Boks, Bisiklet, Jimnastik, Hentbol, Wushu, Boks, Okçuluk branşlarında, olmak üzere 20 branşta hizmet verilen Yaz Spor Okullurı'nda, öğrenciler belli güzergahlarda ücretsiz servis imkanlarından da yararlanıyor.
 
Sadece Yüzme branşının ücretli olduğu yaz spor okulları hakkında detaylı bilgileri ve kayıt formları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü İl Spor Okulları Kayıt Merkezinden temin edilebiliyor.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın