Konspor

Rangelov'dan taraftara mesaj var!

Rangelov'dan taraftara mesaj var!

Torku Konyaspor'un Bulgar forvet oyuncusu Dimitar Rangelov, geçen sezonun üzerinde bir sıralamada ligi tamamlamak istediklerini söyledi.
 
GEÇEN SEZON DEĞERLENDİRMESİ
 
Geride kalan sezonun kendiler adına iyi tamamlandığına inandığın söyleyen Rangelov, "Ligin başından 21.haftada oynadığımız Fenerbahçe maçına kadar istikrarı bir türlü yakalamayan ve inişli çıkışlı grafik çizen bir takım görüntüsü verdik. Ama Fenerbahçe maçıyla beraber kazanmak için her şeyini sahaya yansıtan, sonuca giden, maç kazanan, topladığı puanlarla birlikte alt sıralardan kurtularak farklı hedefler peşinde koşan bir takım olduk.
 
 
Alınan her başarılı sonuç moral ve özgüven anlamında bizlere çok önemli artılar kattı. Belki 1-2 maç kazanabilsek Avrupa'da mücadele etme hakkını elde edebilirdik. Ama bakıldığında lig sekizinciliği küçümsenecek bir başarı değil. Bir kez daha o başarıda emeği geçen herkesi kutluyorum" diye konuştu.

YENİ SEZON HAZIRLIKLARI
 
Yeni sezon hazırlıklarına Erzurum'da yapılan kamp ile başladıklarını da sözlerine ekleyen Bulgar oyuncu "Şu an Avusturya'daki ikinci kampımızı sürdürüyoruz ve genele bakıldığında 15 günlük bir süre geride kaldı. Bu sürede yapılması gerekenleri yapıyoruz. Aramıza yeni katılan arkadaşlarımız var. Onların bir yabancılık çektiğini düşünmüyorum. Çünkü burada gerçekten bir aile ortamı var. Yoğun tempoda çalışıyoruz. Ama bundan şikayetçi değiliz. Çünkü başarılı olmak istiyorsak rakiplerden daha fazla çalışmamız gerekiyor. Bizim adımıza iyi bir sezon olmasını umut ediyorum" dedi.
 
HEDEF BİR ÜST SIRA
 
Rangelov, 'Hedefsiz bir takım olmaz. Zaten hedefsiz olursanız yaptığınız işte başarılı olmanız söz konusu olamaz' derken, "Geçen seneye takılı kalmamamız lazım. Ortada yakalanan bir başarı var. Ama bu başarı beraberinde bize daha büyük sorumluluklarda yükledi. Bunun için yeni sezonda mutlaka bir önceki sezonun üzerinde bir sıralamada ligi tamamlamalıyız ki kendimize başarılı diyebilelim. Bunun için mücadele edeceğiz" şeklinde görüş belirtti.
 
İYİ BİR RANGELOV İZLETECEĞİM
 
Bireysel başarıdan daha çok takım başarısına önem verdiğini söyleyen Dimitar Rangelov, "Takıma ne kadar çok katkı sağlarsam bu beni o kadar çok mutlu eder. Profesyonel anlayışında bunu gerektirdiğine inanıyorum. Gol atarım, asist yaparım veya mücadelemle takım başarısına katkı sağlarım. Önemli olan bu. Bu sezon geride bıraktığımız sezondan daha iyi bir Rangelov izlettirmek için her şeyimi sahaya koyacağıma taraftarlarımızın inanmasını istiyorum" dedi.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor

Konspor