Hasan Kabze'den flaş açıklama!

Hasan Kabze'den flaş açıklama!

'Aykut hoca haberim yok dedi!

Akhisar Belediyespor'un Torku Konyaspor'dan transferi Hasan Kabze, açıklamalarda bulundu, transferiyle ilgili konuştu. Kabze, 'Böyle olmamalıydı' dedi. 
Akhisar Belediyespor'un Torku Konyaspor'dan transferi Hasan Kabze takımın kamp yaptığı Avusturya'da LİG TV mikrofonlarına konuştu.
 
Kabze, Konyaspor'dan Akhisar Belediyespor'a transferinin detaylarını açıkladı.
 
Hasan Kabze, 'Konyaspor'da iki sene boyunca iyi izler bıraktığımı düşünüyorum, Konya halkına, Konyaspor taraftarına... Her takımda ayrılıklar olabiliyor ama benim ayrılığım biraz değişik oldu. Beni arkadaşlarım aradı Twitter'dan yazılmış bende bilmiyorum haberim yok dedim ve yöneticiyi aradım. Onunla görüştüm bana 'Biz bişey söylemedik ama olabilir' diye konuşuldu. Ben zaten ertesi gün gittim. 
 
Opsiyonum vardı zaten her iki tarafta sözleşmeyi fes edebiliyordu. Onlar sözleşmeyi kullanmak istemediler. Konyaspor'un kaptanlığını da yaptım. Keşke bu sağdan soldan duyumlarla değilde direk ben aransaydım. Hiç bir kismeye karşı kırğınlığım yok Aykut Hocama da yok. O da ilginç Aykut Hocayı aradım 'hakkınızı helal edin' diye o da 'Benim haberim yok' dedi. Çok fazla konuşmaya da gerek yok. ' dedi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın