Samsunspor Ekigho ile yeniden!

Samsunspor Ekigho ile yeniden!

Samsunspor, eski futbolcusu Nijeryalı forvet Ekigho Ehiosun ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Kırmızı-beyazlı kulüp forvet hattını eski futbolcusu Ekigho Ehiosun’u transfer ederek güçlendirdi. 25 yaşındaki forvet oyuncusu geçen sezonu Azerbaycan Premier Lig ekiplerinden Qabala’da geçirmişti.
Bu sene istenen hedefleri başaracaklarını belirten Samsunspor’un yeni futbolcusu Ekigho Ehiosun, “Öncelikle buraya tekrar geldiğim için çok mutluyum. Transferimde emeği geçen başkana ve yöneticilere çok teşekkür ederim. Şehirde beni güzel karşılayan taraftarlara çok teşekkür ederim. İdmanlarda çok çalışıp takımı ileri seviyeye getirmeye çalışacağım. Taraftarlardan bizi desteklemelerini istiyorum. Bu işi hep beraber başaracağız. Bu sefer kesinlikle başaracağız” dedi.

ÇORUH: “EKİGHO TEKRAR YUVASINA DÖNDÜ”
Tüm yönetimin istediği bir transferi yaptıklarını belirten Samsunspor Kulübü Başkan Yardımcısı Ömer Çoruh, “Ekigho tekrar yuvasına döndü. Başkanımızın yaptığı araştırmalar sonunca yönetim kuruluyla birlikte karar vererek Ekigho’yu tekrar Samsunspor’da görmek istedik. Bu sebeple Samsunspor’a faydalı olacağını düşündüğümüz Ekigho’yu takıma transfer ettik. O da gerekli kolaylıkları bize gösterdi. Bu sene çok faydalı olacağının sözünü verdi. Biz de kendisine inanıyoruz. Bu transferimiz camiamıza hayırlı olsun” diye konuştu.
Ekigho, imza töreninin ardından, kırmızı-beyazlı ekibin ikinci kamp kadrosuna katılmak için bir yöneticinin arabasıyla beraber takımın kamp yaptığı Erzurum’a gitmek için yola çıktı.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın