Konspor

Galatasaray’da gündem yeniden İbrahimoviç !

Galatasaray’da gündem yeniden İbrahimoviç !

 
 
Transfer döneminde Akhisar Belediyespor’dan Bilal Kısa ve Arsenal’den Lukas Podolski’yi renklerine bağlayan Galatasaray’da sessizlik devam ediyor. Özellikle ezeli rakipleri Fenerbahçe’nin transfer dönemini bir hayli hareketli geçirmesi taraftalar arasında homurdanmaya neden oluyor. En son bu doğrultuda başkan dursun Özbek’in Cüneyt Tanman’a teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ile direkt olarak irtibat kurmak istemesi üzerine Cüneyt Tanman futboldan sorumlu yönetici görevini bırakarak yönetim içinde devam etme kararı aldı.   
Bu gelişmeler akabinde Dursun Özbek’in Hamzaoğlu ile görüşerek listesini yeniden şekillendirmesini isteyecek. Galatasaray’a yakınlığı ile bilinen bazı kişilerin Özbek’in İbrahimoviç defterini kapamadığı ve oyuncu ile gizli görüşmeler yaptığı ifade ediliyor. Bu dedikoduların çıkması ve taraftarın ‘’Bir yıldız alın bir milyon forma alalım’’ mesajı üzerine Özbek ve kurmayları yıldız bir oyuncu transferi için kolları sıvadı.
Öte yandan kampa katılan ve hocasıyla konuşarak ‘’Savaşmaya geldim’’ diyen Melo’dan Inter vazgeçmemiş durumda. Son olarak takas formülü için oyuncu listesi gönderdi. Hamzaoğlu ise sadece Medel artı bir miktar para olursa takasa onay verecek aksi takdirde Melo sezona Galatasaray forması altında başlayacak. 
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor