"Hedefsiz bir takım değiliz"

Torku Konyaspor'lu Ali Turan, çok iyi bir çalışma döneminden geçtiklerini belirterek gelecek sezon daha başarılı bir Torku Konyaspor izlettirmek istediklerini söyledi.
 
Tecrübeli oyuncu, açıklamasına yeni sezon öncesi çalışmaları değerlendirdi.
 
Ali Turan, "Sezon başı kamplar genelde yoğun ve sıkıcı geçer. Ama bizimki öyle değil.Aykut hoca ve ekibi bize zevkli ve neşeli geçen antrenmanlar yaptırıyorlar. Günde bazen 2, bazen 1 antrenman yapıyoruz. Her şey yolunda. Ciddi bir sakatlığın yaşanmaması da bizim adımıza önemli bir artı. Artık ligin başlamasını sabırsızlıkla bekliyoruz" ifadelerini kullandı.
Ali Turan şu ifadeleri kullandı:
 
"Süper Lig'de Konyaspor olarak üçüncü senemiz. İlk sezon hedefimiz ligde kalmak, geçen sezonda ilk 10 takım arasında sezonu tamamlamaktı. Çok şükür bu iki hedefimizi de gerçekleştirdik. Her sene hedeflerimizin üzerine koyarak geldik ve geçen sezonu 8.olarak bitirdik. Yeni sezon mutlaka bir önceki sezondan daha iyi bir şekilde ligi bitirmemiz lazım. Bu lig sıralaması da olur, puan anlamında da olur. Ama geçen senenin üzerine çıkmak istiyoruz. Kesinlikle hedefsiz bir takım değiliz. Ve belirlediğimiz hedefler doğrultusunda da yolumuza devam ediyoruz"
 
Taraftardan da övgüyle bahseden Ali Turan, "Geçtiğimiz seneye baktığımızda yeni stadyumumuzun da etkisiyle fazlasıyla kombine bilet satılmıştı ve taraftarlarımız özellikle büyükler diye anılan takımlarla oynadığımız maçlar başta olmak üzere tüm maçlarımıza büyük ilgi göstermişlerdi. Rakip ayrımı gözetmeksizin bizi her zaman desteklediler. Aynı desteğin yeni sezonda daha da artarak devam edeceğine inanıyoruz. Çünkü onların verdiği destek bizim adımıza saha içerisinde müthiş itici bir güç oluyor. Bunu birçok maçta sonuç anlamında yaşadık. İnşallah yeni sezonda da onlarla birlikte güzel sonuçlara ve önemli başarılara imza atacağız" dedi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın