"Aile ortamımız başarıyı arttıracak"

Torku Konyaspor'un genç isimlerinden Okan Derici, Erzurum ve Avusturya'da gerçekleşen kamplarla ve yapılan çalışmalarla sezona en iyi şekilde girmek için gayret gösterdiklerini ifade etti ve takım olarak tam bir aile ortamına sahip olduklarını, bunun karşılığını da başarılı olarak alacaklarına inandığını söyledi.
 
Geçtiğimiz sezonu kiralık olarak Kırklarelispor'da tamamladıktan sonra yeniden Torku Konyaspor'a dönüş yapan Okan Derici, çalışmaların son derece faydalı bir şekilde devam ettiğini söyledi.
 
"Gerek Erzurum, gerekse Avusturya'da yaptığımız kamplarda çalışma şartlarımız ve imkanlarımız bir futbol takımının isteyeceği ideal şartlar" diyerek sözlerine başlayan Okan Derici, "Burada gerçekten çok iyi çalışıyoruz. Her şey yolunda. Lige en hazır şekilde girmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Gerçekten iyi oyunculardan kurulu kaliteli bir kadroya sahibiz. Bunu takımın bir parçası olarak rahatlıkla söyleyebilirim. Arkadaşlık, birliktelik, saha içi ve saha dışı ortamımız her şey çok güzel. Bunun takım başarısını da beraberinde getireceğine inanıyorum. Çünkü buradaki herkesin ortak noktası; Torku Konyaspor'un yeni sezonda iyi sonuçlar alarak başarılı olması ve bizleri destekleyecek taraftarlarımızın yüzünü güldürmek. İnşallah bu hedefimize de ulaşacağımıza inanıyorum" şeklinde konuştu.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın