Osmanlıspor’a "kardeşlik" çağrısı!

Osmanlıspor’a

Bilecik 1. Amatör Lig’in en kuvvetli takımlarından Bilecikspor’un Başkanı İsmail Cinoğlu, pilot takım uygulaması için Osmanlıspor için görüşmeler yapacağını söyledi.

Cinoğlu, İHA muhabirine yaptığı açıklamada, pilot takım için daha önceden Galatasaray oynadığı dönemlerden arkadaşı olan Ertuğrul Sağlam ve Hamza Hamzaoğlu ile kulüp başkanlığı döneminde görüşmeler bir takım fikir alışverişi yaptığı söyledi. En son Ertuğrul Sağlam ile Hollanda maçını Eskişehir’de beraber yemek yiyerek seyrettiklerini belirten Cinoğlu, “Tesadüfen denk geldi. Kendisine Bilecikspor’dan bahsettim çok sevindi. Bundan sonraki süreçte Eskişehirspor’daki Halil başkanımız, Bursa’daki iş adamları arkadaşlarımız, Galatasaray camiasından bunların hepsinin kapısını çalabiliriz” dedi.

“OSMANLININ KURULDUĞU YER BİLECİK”
Bilecik’in Osmanlının kurulduğu yer olduğunu söyleyen Cinoğlu,”Melih Gökçek, Osmanlıspor’dan bahsediyor. Osmanlı’nın kuruluş yeri Bilecik olduğunu için randevu alacağım. Osmanlıspor’dan bahsediyoruz, Bilecikspor olarak bir kardeş kulüp olalım. İlk bunu Melih Gökcek beye teklif edeceğim. O da biliyorsunuz Bilecik’e çok sıcak bakan birisi, kendisi sporu da çok seviyor. Oğluyla da birkaç noktada çok samimiyetim olmamasına rağmen birkaç yerde karşılaştık. Osmanlıspor bana çok sıcak geliyor ilk etapta. Melih başkana randevu alıp bu konuyu ilk önce onunla değerlendireceğim” dedi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın