Konyaspor lige hazırlanıyor

Konyaspor lige hazırlanıyor

Torku Konyaspor, yurt dışı kampının ardından yeni sezon hazırlıklarına Konya’da başladı.

Avusturya’da tamamladığı ikinci etap hazırlıklarının ardından iki gün izne çıkan Torku Konyaspor’da, Akhisar Belediyespor ile oynanacak lig maçı hazırlıkları Tatlıcak Tevfik Lav Tesisleri’nde yapılan antrenmanla yeniden başladı. Yardımcı antrenörler eşliğinde istasyon çalışması yapan futbolcular koşu ile antrenmanı tamamladı.

Geçen sezon kiralık olarak Adana Demirspor forması giyen Abdülkerim Bardakçı, takıma yeniden döndüğü için mutlu olduğunu söyledi. Erzurum ve Avusturya kamplarının çok iyi geçtiğini ve yeni futbolcuların takıma çabuk uyum sağladığını belirten Bardakçı, “Her iki kampı da kazasız belasız tamamladık. Hedefimiz ilk maçta Akhisar Belediyespor karşısından galibiyetle ayrılarak sezona iyi başlamak. Bunun için gerekli taktik antrenmanı yaptık, kondisyon yükledik. Geçen senenin üzerinde bir başarı yakalamak istiyoruz bu sezon” dedi.

Abdülkerim Bardakçı forma rekabeti için, “Epeyce futbolcu var, iyi olan formayı kapacak. Herkes iyi olsun, takımımız iyi olsun gerisi önemli değil. Konya’nın plaka numarası olan 42 numaralı formayı giyeceğim ve bu formayı gayet iyi temsil edeceğim” şeklinde konuştu.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın