İstanbul Büyükşehir Belediyespor başkanını seçti

İstanbul Büyükşehir Belediyespor başkanını seçti

İstanbul Büyükşehir Belediyespor 13. Olağan Genel Kongresi'nde Ahmet Hamdi Çamlı 52 delegenin oyunu alarak yeniden başkanlığa seçildi. 

İstanbul Büyükşehir Belediyespor 13. Olağan Genel Kongresi’ni Cebeci Spor Kompleksi'nde yaparak kulüp başkanını seçti. Ahmet Hamdi Çamlı 52 delegenin oyunu alarak yeniden başkanlığa seçildi. Kongrede konuşan Başkan Ahmet Hamdi Çamlı, "1941 yılında İETT ile başlayan daha sonra İSKİ ve itfaiyenin birleşmesiyle 1990 yılında Belediyespor adını alan kulübümüz ile 1994 yılında Recep Tayyip Erdoğan döneminde ilk bağımız oluştu. Uzun süren yöneticilik hizmetinin ardından 2014 yılında başkan olarak kulübe hizmet etmek nasip oldu. 1 yıl boyunca kulüpte sportif faaliyetlerin yanı sıra kültürel ve sosyal etkinlikler düzenledik ve kulüpte etik değerleri ön plana çıkararak ahlaklı ve maneviyatlı sporcular yetiştirmeyi hedef edindik. Bu şekilde olunca zaten sportif başarılar da gelmeye başladı" dedi.
Geçmişten günümüze kulübe emeği geçen herkese teşekkür eden Çamlı, "Bundan sonra da yeni yönetim kurulumuzla birlikte gençlerimizi sokaktan sporla uzak tutup başarılı bireyler olarak topluma kazandırmaya ve ülkemize sportif faaliyetlerle hizmet etmeye devam edeceğiz" diyerek sözlerini tamamladı.
İstanbul Büyükşehir Belediyespor Başkanı Ahmet Hamdi Çamlı'nın göreve yeniden seçildiği kulüp yönetim ve denetim kurulları ise şu isimlerden oluşuyor:

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER
1. Ahmet Hamdi Çamlı (Başkan)
2. Ali Metin
3. Aziz Enes Yılmaz
4. Bahaddin Ulusan
5. Eren Özdemir
6. Faruk Albayrak
7. Faruk Çetin
8. Fatih Karaca
9. Gürkan İzzet Paksoy
10. İsmail Özbayraktar
11. Mustafa İpek
12. Orhan Erdemir
13. Seçkin Turan
14. Turgut Babuşçu
15. Yavuz Selim Tuncer

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELER
1. Haluk Şahin
2. Sinan Vardal
3. Yavuz Emre Pehlivan
4. Mehmet Sinan Şayır
5. Orhan Kurt
6. Selahattin Çelik
7. Ethem Koyuncu
8. Ahmet Bahaddin Çelik

DENETLEME KURULU ASİL ÜYELER
1. Hüseyin Pehlivan
2. Mehmet Soylu
3. Tahsin Dindar
4. Bayram Sezgün
5. Kenan Kızılkaya

DENETLEME KURULU YEDEK ÜYELER
1. Ersen Deniz
2. Cumhur Şahinboy
3. Abdulsamet Ege

Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın