Selçukspor, Antrenör Fevzi Erçin ile anlaştı.

Selçukspor, Antrenör Fevzi Erçin ile anlaştı.Konya Süper Amatör Lig’in tecrübeli ekiplerinden Selçukspor, antrenör Fevzi Erçin ile anlaştı. Altyapı sorumlusu olarak ise Ayhan Sarısaç ile yola devam etme kararı alan Selçukspor 14 Ağustos Pazartesi günü topbaşı yapacak. 

Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Süper Amatör Lig’in tecrübeli ekiplerinden Selçukspor, yeni sezon öncesi hazırlıklarına devam ediyor. 2017-2018 sezonu transfer çalışmalarını devam ettiren Selçukspor, teknik kadrosunu da güçlendirmenin peşinde. Teknik kadrosunu sağlama almak isteyen Selçukspor Başkanı Zahir Renklibay, Antrenör Fezvi Erçin ile anlaştı. Tarafların anlaşmasının ardından dün kulüp binasında gerçekleşen imza töreni ile resmen Selçuksporlu olan Fevzi Erçin, takımın genç, dinamik ve amatör ruh üzerine oturtulacağını söyledi. Anlaşmanın her iki tarafa da hayırlı olması temennisinde bulunan Antrenör Erçin, “Konya’mızın en köklü ve nadide kulübü olan Selçukspor’u tarihi ile harmanlayarak hakettiği yerlere getireceğiz. Selçukspor ligde bulunduğu her dönemde şampiyonluğa oynamış ve zorlamıştır. Bu sezonda da iddialı olacağımıza kimsenin şüphesi olmasın.”dedi. A Takım Antrenörü olarak takımın başına getirilen Fevzi Erçin’in ardından Altyapı sorumlusu olarak ise Ayhan Sarısaç yeniden göreve getirildi. 
İDDİAMIZ SÜRECEK
İmza töreninin ardından sezon hedefleri ile ilgili konuşan Selçukspor Başkanı Zahir Renklibay, “Selçukspor olarak yeni sezon hazırlıklarımız devam edecek. Transfer dönümü boyunca transferlerimiz olacak. Bunların arasında sürpriz isimler olabilir. Hocamız ve ekibimizle görüşmelerimiz sürecek. Genç ve dinamik bir takım kurma hedefindeyiz. Her şeyin para endekslendiği amatör ruhun kaybolduğu bu dönemde yeniden amatör ruhu takımımıza işleyip, futbola aç arkadaşlarımızla devam etmek istiyoruz. Selçukspor’u herkes bilir. Selçukspor ligde olduğu her dönem favoridir, zirve hedefindedir. Bu sezonda şampiyonluk parolasıyla sahaya çıkacağız.”dedi.

İmza töreni ve konuşmaların ardından Selçukspor’un yeni antrenörü Fevzi Erçin, yeni sezon hazırlıklarının ilk antrenmanını Pazartesi günü yapacaklarını aktardı.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın