Konyaspor, Fransa'da

Konyaspor, Fransa'da

Fransız ekibi Marsilya ile karşılaşacak Atiker Konyaspor, bu maçın Konya'daki hazırlıklarını tamamladı. Yeşil beyazlılar hazırlıkların ardından akşam saatlerinde Fransa'ya indi.

UEFA Avrupa Ligi I Grubu 1.hafta maçında 14 Eylül Perşembe günü Olimpik Marsilya ile deplasmanda karşılaşacak Atiker Konyaspor, yapılan antrenmanla hazırlıklarının Konya bölümünü tamamladı.

Teknik Direktör Mustafa Reşit Akçay ve yardımcı antrenörlerin gözetiminde Kayacık Tesislerinde yapılan antrenman koşu ve ısınma hareketleri ile başlarken pas çalışması ve 8’e 3 topla oyunla devam etti. 

Antrenman taktik çalışmanın ardından yapılan topla oyunla sona erdi. Yeşil beyazlılar hazırlıkların ardından Konya Havalimanına hareket etti. Konya ekibini taşıyan uçak, kontrollerin ardından öğle saatlerinde Fransa'ya hareket etti.

Konyaspor heyetini taşıyan uçak, 18:20'de Marsilya'ya indi. Kafile daha sonra konaklayacağı otele geçti.

Konyaspor, maçın son hazırlıklarını Fransa'da yapacak.

Marsilya ile deplasmanda karşılaşacak olan yeşil-beyazlı kafilede; süresiz kadro dışı bırakılan Ali Çamdalı, lisansı yetişmeyen Manyama ile kadroya alınmayan Vedat Bora, Savaş Polat, Kadir Kaan Özdemir ile İsmail Güven yer almadı. Kafilede AK Parti Konya Milletvekili Uğur Kaleli, kulüp yöneticileri ve basın mensupları yer aldı.

Atiker Konyaspor kafilesine KONTV Spor Müdürü Selahattin Akçakaya da eşlik ediyor.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın