Mehmet Güney: “Sabırlı olmalıyız”

Mehmet Güney: “Sabırlı olmalıyız”

Konya Anadolu Selçukspor Başkanı Mehmet Güney, genç bir kadroya sahip olduklarını belirterek sabırlı olmaları gerektiğini söyledi

Altay maçını değerlendiren Başkan Mehmet Güney, “Rakibimiz Altay bu ligde şampiyon olabilmek için güçlü bir kadro kuran ve bu anlamda yatırım yapan bir ekip. İyi bir kadrosu var ve liderlik koltuğunun ortaklarından. Biz ise mütevazi bir bütçe ile kurulmuş futbolcu yetiştirmeyi arzulayan bir ekibiz. Altay karşısında ortaya konulan mücadele nedeniyle çocuklarımıza çok teşekkür ediyorum, ellerinden geleni yaptılar. Neticede maçta eksik olan tek şey goldü. Bu güzel oyunu bir golle süsleyebilseydik çok daha güzel olurdu, sadece bunu yapamadık” dedi.

OYUNCU YETİŞTİRSEK BAŞARILI OLURUZ

Gelecek adına umutlu olduklarını dile getiren Güney şunları söyledi: “Bu takım çok daha güzel şeyler yapacak, bekleyin, sabırlı olun. Gerçekten genç, yeni oluşan bir takımız. Geçen yılki kadromuzdan birçok oyuncumuz değişti,  Onun için sabır edeceğiz, zamanla daha iyi olacak. Amacımız iyi bir altyapı kulübü olarak oyuncular yetiştirmek. Bunu yerine getirebilirsek başarılıyız. Biz Konya Anadolu Selçukspor olarak altyapı çalışmalarına ağırlık veriyoruz. Ligde en iyi mücadeleyi gösterirken Konyaspor'a oyuncu verebilirsek bizim için ne mutlu.”

Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın