Galatasaray maçından güzel bir sonuçla ayrılmak istiyoruz

Galatasaray maçından güzel bir sonuçla ayrılmak istiyoruz

Atiker Konyaspor’un başarılı sol beki Ferhat Öztorun, son maçlarda kendi bölgesinde oynayan Ömer Ali Şahiner’in iyi maçlar çıkardığını söyledi Atiker Konyaspor’un deneyimli oyuncusu Ferhat Öztorun, bugün yapılan antrenmanda, sakatlığı, Galatasaray maçı ve sol bekte Ömer Ali’nin forma giymesini değerlendirdi.

Ferhat Öztorun, “Şu an iyiyim. Ufak bir sıkıntım vardı ama geçti. Her şey yolunda. Bu hafta da çok önemli bir maçımız. Rakibimiz Galatasaray. Bu sezon çok formdalar. Bunun bilincindeyiz. Bizim için de çok önemli bir maç. Sahamızda oynayacağız. Bunu avantaja çevirmeliyiz ve bu maçtan güzel bir sonuçla ayrılmak istiyoruz” dedi.

Ferhat, sol bekte forma giyen Ömer Ali’nin performansını da değerlendirerek, “Gerçekten gayet başarılı oynadı. Zaten Ömer Ali çok özellikli bir oyunu. Her bölgede oynayabiliyor, bunu herkes başaramaz. Sağ bek, sağ açık, sol bek, sol açık ve forvet arkası da oynayabiliyor. Bu önemli bir özellik. Kendisini tebrik ediyorum” diye konuştu.

30 yaşındaki oyuncu, yoğun maç programının kendilerini nasıl etkilediğine dair bir soruya ise, “Bizler profesyonel oyuncularız. Kolay bir durum değil. Arka arkaya kamp programları ve maçlar oluyor. Kendimize dikkat etmeliyiz. Zor bir durum ancak üstesinden geliyoruz” şeklinde cevapladı. 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın