Okul Sporları Değerlendirme toplantısı yapıldı

Okul Sporları Değerlendirme toplantısı yapıldı

OKUL SPORLARI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Erzincan’da 2017-2018 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları değerlendirme ve bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Erzincan Öğretmenevinde düzenlenen bilgilendirme ve değerlendirme toplantısında Okul sporlarının 2016-2017 yılında gerçekleştirilen faaliyetleri değerlendirilerek, 2017-2018 döneminde gerçekleştirilecek faaliyetler ve sistemde yapılan değişiklikler hakkında bilgilendirme yapıldı. Düzenlenen toplantıya Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Atilla Uğurlu, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yahya Tekin, Okul Sporları İl Temsilcisi Alican Ölmeztürk, Okulların idarecileri ve Beden Eğitimi Öğretmenleri katıldı.
Saygı duruşunda bulunulması ve istiklal marşının okunmasının ardından başlayan toplantıda, geçen öğretim yılında gerçekleştirilen okul sporları faaliyetleri değerlendirildi. Yeni faaliyet döneminde alınması gereken tedbirler ve desteklerin konuşulduğu toplantıda ayrıca beden eğitimi öğretmenlerinin dilek ve talepleri de dinlendi.
Toplantıda Okul Sporları faaliyetlerinin takip edildiği ve tüm işlemlerin gerçekleştirildiği Okul sporları otomasyon sisteminde yapılan değişiklikler ve kullanıcıların dikkat etmesi gereken hususlar hakkında sunum eşliğinde bilgilendirme yapıldı.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın