Konspor

Boluspor- Eskişehirspor maçının ardından

Boluspor- Eskişehirspor maçının ardından

BOLUSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ SAİT KARAFIRTINALAR, “BENCE 7 MAÇTA 5 GALİBİYET ETKİLEYİCİ. BU SÜREÇTE 2 GOL YEMİŞİZ VE KUPAYLA BİRLİKTE 16 GOL ATMIŞIZ. TEK ÜZÜLDÜĞÜMÜZ ŞEY BU GÜZEL FUTBOLU SEYİRCİLERİN İZLEYEMEMESİ. AZ SEYİRCİ GELİYOR, BİRAZ DAHA COŞKU OLDUĞU ZAMAN ÇOK DAHA FARKLI OYNAYABİLİR ARKADAŞLAR. BEN KEYİF ALIYORUM, GELİP İZLERLERSE ONLARDA KEYİF ALACAKTIR. BU BAŞARI İNŞALLAH DEVAM EDER” DEDİ.

TFF 1. Lig’in 16. haftasında Boluspor sahasında ağırladığı Eskişehirspor’u 3-0 mağlup etti. Mücadele sonrası iki takımın teknik direktörleri açıklamalarda bulundu.
Karşılaşma sonrası düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Boluspor Teknik Direktörü Sait Karafırtınalar, güzel bir sonuçla sahadan ayrıldıklarını fakat seyircinin az olmasından dolayı üzüldüklerini ve söyledi. Karafırtınalar, “Bence 7 maçta 5 galibiyet etkileyici. Bu süreçte 2 gol yemişiz ve kupayla birlikte 16 gol atmışız. Tek üzüldüğümüz şey bu güzel futbolu seyircilerin izleyememesi. Az seyirci geliyor, biraz daha coşku olduğu zaman çok daha farklı oynayabilir arkadaşlar. Ben keyif alıyorum, gelip izlerlerse onlarda keyif alacaktır. Bu başarı inşallah devam eder” dedi.

Eskişehirspor cephesi
Eskişehirspor Teknik Direktörü Yücel İldiz ise haftalardan beri süre gelen iyi futbolumuz ve mücadelelerini bugünkü karşılaşmada sahaya yansıtamadıklarını belirterek, “İlk 45 dakikası dengede geçen müsabaka ama bütün bunlara rağmen istediğimiz oyunu ortaya koyduğumuzu söyleyemem. İkinci yarının başlarında kendi hatalarımızdan dolayı golü yedikten sonra biraz oyundan düştük. Açıkçası deplasmanda oynayıp da kendi istediğiniz oyunu oynayamazsanız zaman zaman mağlubiyet kaçınılmaz oluyor. Bugün bir türlü son haftalardaki Eskişehirspor’u sahaya yansıtamadık. Bu da bize pahalıya patladı. İyi oynamadık ve kaybetmeyi hak ettik” şeklinde konuştu.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor