Konspor

Mehmet Özdilek: Bir orta saha, bir kanat, bir santrafor daha düşünüyoruz.

Mehmet Özdilek: Bir orta saha, bir kanat, bir santrafor daha düşünüyoruz.

Atiker Konyaspor teknik direktörü Mehmet Özdilek Anrtalya kampında takımın son durumun değerlendirdi. 

Mehmet Özdilek'in açıklamaları şu şekilde.

 10 ocak çalışan gazeteciler gününüzü kutluyorum öncelikle. Kupa, Lİg ve UEFA da yoğun bir maç trafiğimiz oldu. Her maça 3 puan için çıktık. Son dakikalarda yediğimiz goller ve kaçan puanlar çok oldu. Geçen seneye göre uefa süreciniz daha iyi geçti. Ligde konum itibariyle bulunduğumuz yerden mutllu değilim. Rakip ceza alanında topla oynama oranında üçüncüyüz İlk yarı Santroforlardan istenilen verimi alamadık malesef. Futbolde gol çok önemli, kaybettiğimiz maçlarda da bunun travmasını yaşadık. Ligi puansal anlamda 3-4 puan daha yukarda bitirebilirdik, ama oyunsal anlamda iyiyiz. 
 
Bu sezon sonuna kadar Traore yok. Kendisi bir operasyon daha geçirecek. Bugün itibari ile 23 kişiyiz. Mehdi koşulara başladı, Amir de başladı ama biraz daha zamanı var. Transferde geç kaldık. 

Devre arası transfer yapmak hakikaten çok zor. 2-3 gün içerisinde transferlerin yapılmasını umit ediyorum. Trabzon maçına mevcut kadromuzla çıkacağız. Yurtdışından oyuncu transferine  sıcak bakmadım bidiğimiz ve Türkiyeyi bilen oyunculara ihtiyacımız var. 

Malik, Eze, Manyama'yı isteyen takım yok. Ama Manyama şu an için kalacak gibi. 

Orkan Çınarı istiyoruz bunu söyledik son kararı verecek Beşiktaş. 1-2 güne kadar belli olur. Bir orta saha bir kanat bir santrafor daha düşünüyoruz. 

Konyaspor taraftarı önemli bir taraftar profili. Ama zaman zaman bulunduğumuz konum itibariyle bireysel performanslardan dolayı tepki oldu. İkinci yarı da Taraftarımızın takımına destek vermesini istiyoruz bu bizim çok önemli.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor