Konspor

Türkiye Bedensel Engelliler Yüzme Şampiyonası

32 takımdan 146 sporcunun katıldığı şampiyona sona erdi

AKSARAY (AA) - Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu tarafından Aksaray'da düzenlenen, Bedensel Engelliler Yüzme Şampiyonası sona erdi.

Aksaray Olimpik Yüzme Havuzu'nda gerçekleştirilen şampiyonada 32 takımdan 146 sporcu mücadele etti.

Şampiyonanın sonunda dereceye giren sporculara federasyon yetkilileri tarafından ödülleri verildi.

Şampiyonada kategorilerinde birinci olan sporcular şöyle:

- 400 metre serbest (kadın):


S6 Alev Kişial

S7 Nil Şahin

S8 Kader Öcal

S9 Miray Ulaş

S10 Hatice Nane

- 100 metre kurbağalama (kadın):

SB4 Özge Üstün

SB5 Alev Kişial

S6 Nil Şahin

S7 Melike Uysal

S8 Emel Meriç

S9 Zeynep Meral

S10 Sofiya Cömertpınar

- 100 metre kurbağalama (erkek):

S4 İsmail Can Doğan

S5 Bülent Oturakçı

S6 Batuhan Eruçar

S7 Mustafa Şar

S8 Turgut Aslan Yaraman

S9 Tuğra İnan

S10 Ramazan Emin Baltacı

- 50 metre kelebek (kadın):

S5 Sevilay Öztürk

S6 Beyza Demirel

S7 Melike Uysal

- 50 metre kelebek (erkek)

S5 Beytullah Eroğlu

S6 Murat Köle

- 100 metre serbest (kadın):

S1 Dilan Öngölü

S4 Neslihan Kılıçoğlu

S5 Sümeyye Boyacı

S6 Alev Kişial

S7 Nil Şahin

S8 Kader Öcal

S9 Miray Ulaş

S10 Hatice Nane

- 100 metre serbest (erkek)

S2 Caner Aşkın

S3 Koray Berkin Kutlu

S4 Ömer Onur İnci

S5 Beytullah Eroğlu

S6 Uğur Şenel

S7 Muhammet Keskin

S8 Ertuğrul Çingisiz

S9 Necmi Kaan Çavuşer

S10 Uğurcan Özer

- 50 metre serbest (erkek)

S2 Caner Aşkın

S3 Koral Berkin Kutlu

S4 Ömer Onur İnci

S5 Beytullah Eroğlu

S6 Uğur Şenel

S7 Eren Burak Çancı

S8 Ertuğrul Çingisiz

S9 Necmi Kaan Çavuşer

S10 Uğurcan Özer

- 50 metre serbest (kadın)

S2 Elif İldem

S4 Neslihan Kılıçoğlu

S5 Sümeyye Boyacı

S6 Melis Işık

S7 Nil Şahin

S8 Emel Meriç

S9 Miray Ulaş

S10 Sofiya Cömertpınar

- 100 metre sırtüstü (kadın)

S1 Dilan Öngölü

S2 Elif İldem

S6 Alev Kişial

S7 Nil ŞAhin

S8 Kader Öcal

S9 Miray Ulaş

S10 Sofiya Cömertpınar

- 100 sırtüstü (erkek):

S2 Caner Aşkın

S6 Uğur Şenel

S7 Muhammet Keskin

S8 Turgut Aslan Yaraman

S9 Alper Ceylantepe

S10 Mehmet Murat Karpınar

- 150 metre karışık (kadın):

SM4 Neslihan Kılıçoğlu

- 150 metre karışık (erkek)

S4 Ömer Onur İnci

SM4 Koray Berkin Kutlu

- 50 metre serbest (kadın):

S2 Elif İldem

S4 Neslihan Kılıçoğlu

S5 Sümeyye Boyacı

S6 Alev Kişial

S7 Rümeysa Ravza Ormancı

S8 Emel Meriç

S9 İlayda Demirbaş

S10 Hatice Nane

- 100 metre sırtüstü (kadın):

S1 Dilan Öngölü

S2 Elif İldem

S6 Alev Kişial

S7 Kevser Naz Bolat

S8 Macide Uyar

S9 Miray Ulaş

S10 İrem Yemekçi

- 100 metre sırtüstü (erkek):

S2 Caner Aşkın

S3 Beytullah Akyıldız

S6 Uğur Şenel

S7 Muhammet Keskin

S8 Turgut Aslan Yaraman

S9 Alper Ceylantepe

S10 Mehmet Murat Karpınar

- 150 metre ferdi (kadın):

SM4 Neslihan Kılıçoğlu

- 150 metre ferdi (erkek):

SM4 Hamit Demir

- 200 metre serbest (kadın):

S4 Neslihan Kılıçoğlu

S5 Sümeyye Boyacı

- 200 metre serbest (erkek):

S2 Caner Aşkın

S3 Koral Berkin Kutlu

S4 Ömer Onur İnci

S5 Beytullah Eroğlu

- 150 metre ferdi karışık (kadın):

SM4 Neslihan Kılıçoğlu

- 150 metre ferdi karışık (erkek):

S4 Ömer Onur İnci

SM4 Koral Berkin Kutlu







Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor