Taskentspor’dan Kirpiksiz’e kutlama

Taskentspor’dan Kirpiksiz’e kutlama


 
 
          Taşkent spor kulübü Ahmet Şanlı, Bisiklet Federasyonu Konya İl temsilciliği görevine getirilen Nurettin Kipriksiz’i başarı dileğinde bulunurken, kutlama mesajı yayınladı.
          Bisiklet branşında son iki yıldır katıldığı Türkiye şampiyonlarında isminden bahsettiren Taşkent spor Kulübünün Başkanı Ahmet Şanlı, Bisiklet Federasyon tarafından Konya bisiklet il temsilciliği görevine getirilen, Konya Bisikletçinin kalkınması için çok büyük çabalar gösteren ve eski Milli Bisikletçi Nurettin Kipriksiz’e yeni görevinde başarılar diliyoruz.
          Başkan yayınladığı kutlama mesajından şu sözlere yer verdi.” Bisiklet branşında Konya bir lokomotiftir. Onun içinde İl temsilcisinin önemi çok büyüktür. Özellikle Bisiklet Federasyonunun başında bir Konyalı olan Erol Küçükbakırcı’nın olması da ayrıca bir değerdir. İnşallah Konya Bisikleti ve Türk Bisikleti bu kadro ile kalkınacak ve şahlanacaktır. Bisiklet Federasyonu tarafından Konya Bisiklet İl temsilciliği görevine getirilen Nurettin Kipriksiz’i tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.” dedi
 
Yorumlar
  1. Taskentspor’dan Kirpiksiz’e kutlama
    Hayırlı olsun 10.03.18 10:17

    Nurettin Kipriksiz Hocama Bisiklet İl Temsilciliği görevinde başarılar diliyoruz. www.sporcupazari.com

Yorum Yapın