"Biz de buna ayak uydursaydık..."

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Atiker Konyaspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Şenol Güneş "Futbol oynamaya çalıştık. İyi başladık, golü de bulduk. Golden sonra pozisyonlar bulduk. İlk yarının son 10 dakikasında geriye çekilince rakip gelmeye başladı. Golden sonra oyunun kontrolü yine bizdeydi. Ama oyunun kontrolünü bozan bizim dışımızda gelişen olaylarla dengemiz bozuldu. Türkiye'de algı operasyonu, seyirci ve hakem baskısı oluyor. Oyuncularım bunlarla sinirini bozmamalıydı. Pepe ve Talisca'ya hangi akla hizmet kart çıktı anlamadım. Oyuncularıma sinirlerine hakim olmalarını söyledim. İkinci yarıda zaman geçirmelerle oyun, futbolun dışına taştı. Biz de buna ayak uydursaydık iş çığrından çıkardı. Bu böyle devam edecek gibi görünüyor. Bütün bu olanlara rağmen kazanmamız gerekiyordu. Daha dikkatli olup, daha çok pozisyon bulup, kazanmamız gereken maçta 2 puan kaybettik. 1 puan almak isteyen takım başarılı oldu. Onları tebrik ediyorum" dedi.
Yorumlar
  1. Şenol hocanın egoları 17.02.18 00:13

    Hakem ve seyirci baskısı diyon hoca ya biz maçı seyretmedik ya sen.Bizi öyle küçümsüyonki 1 puan almak isteyen takım demişin.Konyaspor diyemiyorsun.Aykut hoca varken de aynıydın,Mehmet hoca var aynı yerde duruyon.Nedir bu Konya karşıtlığı.Elinden süper kupayı aldık başımıza gelmeyen kalmadı.

  2. Normal değil, 20.02.18 14:28

    İyi ki Şenol hoca öğretmenlik falan yapmamış, herkesle, hatta kendisiyle bile kavgalı. Kazanma arzusu güzel ama rakip takım hocasına, futbolcusuna ve hakemlere saldırmak veya laf söz edip hakaret etmek normal değil, Beşiktaş gibi bir takıma yakışmadı gitti.

Yorum Yapın