Futbol: Spor Toto 1. Lig'de görünüm

Ligde 23. hafta maçlarının ardından Çaykur Rizespor liderliğe yükseldi



İSTANBUL (AA) - Spor Toto 1. Lig'de 23. hafta maçlarının ardından Çaykur Rizespor liderliğe yükseldi.

Konuk ettiği Balıkesirspor Baltok'u 3-0 yenen Çaykur Rizespor, puanını 44'e yükselterek haftayı lider tamamladı.

Haftanın son maçlarında bugün Adanaspor, konuk ettiği Adana Demirspor'u 1-0 yendi. Boluspor ise sahasında Büyükşehir Belediye Erzurumspor ile 1-1 berabere kaldı.

Ligde alınan sonuçlar, puan durumu ve gelecek haftanın programı şöyle:



- Sonuçlar

Çaykur Rizespor-Balıkesirspor Baltok: 3-0

Samsunspor-MKE Ankaragücü: 1-1

Gaziantepspor-Altınordu: 0-1

Denizlispor-Ümraniyespor: 2-0

Eskişehirspor-Gazişehir Gaziantep: 1-4

İstanbulspor-Grandmedical Manisaspor: 1-0

Tetiş Yapı Elazığspor-Akın Çorap Giresunspor: 2-1

Boluspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor: 1-1

Adanaspor-Adana Demirspor: 1-0



- Puan durumu

Spor Toto 1. Lig

TakımlarOGBMAYAVP
-------------------------------- --- --- --- --- --- --- --- ---
1. ÇAYKUR RİZESPOR23 13 5 5 47 30 17 44
2. ÜMRANİYESPOR23 12 5 6 36 22 14 41
3. MKE ANKARAGÜCÜ23 11 7 5 32 22 10 40
4. GAZİŞEHİR GAZİANTEP23 10 8 5 39 18 21 38
5. İSTANBULSPOR23 11 5 7 26 22 4 38
6. ALTINORDU23 10 6 7 35 28 7 36
7. BOLUSPOR23 10 4 9 30 22 8 34
8. TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR23 9 7 7 30 26 4 34
9. ADANASPOR23 9 6 8 27 34 -7 33
10. AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR23 8 7 8 28 26 2 31
11. BALIKESİRSPOR BALTOK23 9 6 8 39 37 2 30
12. BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR23 7 9 7 27 26 1 30
13. SAMSUNSPOR23 6 10 7 22 28 -6 28
14. ESKİŞEHİRSPOR23 8 6 9 41 37 4 27
15. ADANA DEMİRSPOR23 6 6 11 28 34 -6 24
16. DENİZLİSPOR23 6 5 12 24 33 -9 23
17. GRANDMEDİCAL MANİSASPOR23 7 2 14 25 39 -14 14
18. GAZİANTEPSPOR23 1 4 18 9 61 -52 4


Not: Balıkesirspor Baltok, Eskişehirspor ve Gaziantepspor'un üçer, Grandmedical Manisaspor'un ise 9 puanı silindi.



- 24. hafta programı



24 Şubat Cumartesi:

15.30 MKE Ankaragücü-Gaziantepspor

15.30 Balıkesirspor Baltok-Samsunspor



25 Şubat Pazar:

13.00 Grandmedical Manisaspor-Eskişehirspor

13.00 Ümraniyespor-Akın Çorap Giresunspor

15.30 Çaykur Rizespor-Tetiş Yapı Elazığspor

15.30 Gazişehir Gaziantep-Denizlispor

18.00 Adana Demirspor-İstanbulspor



26 Şubat Pazartesi:

18.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Adanaspor

18.00 Altınordu-Boluspor

Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor