Taşkentspor şampiyonluk ipini göğüsledi

	Taşkentspor şampiyonluk ipini göğüsledi

Konya  2. Amatör küme “B” grubunda mücadele eden Taşkentspor futbol takımı, başarılı bir sezon geçiren ve şampiyonluk ipini gögüsleyerek  bir üst gruba  Konya 1. Amatör Kümeye yükselme başarısını gösterdi.
                Geçtiğimiz sezon liğin son haftasında  Konya 1 Amatör Kümeden bir alt gruba  düşen Taşkentspor Kulübü, bu sezon  başarılı müsabakalar çıkartarak tekrar Konya 1. Amatör  Küme’ye liğin son haftasında İçeri Çuma Bld (3-1) skorla aldığı galibiyetle yükselme başarısını gösterdi.
                Taşkentspor futbol takımı 2. Amatör küme “B” grubunda oynadığı 10 maçta 6 galibiyet, 1 beraberlik ve 3 mağlubiyetle topladığı 19 puan ile liği ikinci sırada tamamlayarak Konya 1. Amatör Küme’ye yükseldi. Taşkentspor ayrıca attığı 47 gol ile ligde en çok gol atan takım ünvanına imzasını attı.
                Taşkentspor Külübü Başkanı Ahmet şanlı “ Başarılı bir sezon sonrası tekrar Konya 1.Amatör Küme’ye yükselmenin sevincini kulüp olarak yaşıyoruz. Bu başarıya imza atan antrenörümüz ve futbolcularımızı kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum “ dedi.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın