Konyaspor'da yeni yönetim Sergen Yalçın'dan rapor istiyor!

Konyaspor'da yeni yönetim Sergen Yalçın'dan rapor istiyor!

Süper Lig'de teknik direktörü olmayan tek takım olan Konyaspor'da yönetim kurulu takımın son durumu hakkında bilgi sahibi olmak için Teknik direktör Sergen Yalçın'dan ayrıntılı rapor istedi.

KONSP0R- Konyaspor'da yapılan Olağanüstü Genel Kurulda göreve gelen başkan Hilmi Kulluk ve yönetim kurulu Teknik direktör için kolları sıvadı.

SERGEN YALÇIN RAPOR VERECEK 
Göreve gelir gelmez Sergen Yalçın ile irtibata geçen yönetim kurulu hafta içi bir görüşme yapacak.
Yalçın'ın takım hakkında vereceği rapora göre hareket edecek yönetimin takım son durumu hakkında da bilgi sahibi olacak.
Yönetim kurulu teknik direktör Sergen Yalçınla yapacağı görüşmede devam edip etmemesini de görüşecek.
Sergen Yalçın Süper Lig'de son hafa oynanan Fenerbahçe maçı sonrası yaptığı açıklama Konyaspor devam edebileceğini söylemişti.

DİSİPLİNDEN TAVİZ VERİLMEYECEK
Ayrıca yönetim kurulunun bu sezon takım içersinde en çok üzerinde duracağı konun disiplin olması bekleniyor.
Yönetim kurulu kendi arasında yaptığı toplantıda bu konu üzerinde durduğu ve takım içersinde yapılacak disiplinsizlige ağır cezalar vereceği öğrenildi.
Başkan Hilmi Kulluk ve yönetim kurulunun geride bırktığımız sezonda tüm camiayı strese sokan futbolcularla kamp öncesi tek tek görüşülerek disiplin konusunda kendilerine çeki düzen vermelerini isteyecek.
Bazı oyuncularla da yolların ayrıracağı idida edildi


RIZA ÇALMBAY : KONYASPOR'UN BANA İLGİLİ VAR
Bu arada Konyaspor ile ismi anılan Rıza Çalımbay yaptığı açıklamada  Konyaspor'Un bana gilisi var dediği öğrenildi.  Çalımbay son olarak Trabzonspor'u çalıştırıyordu.  Şu an boşta olan isimlerle ismi alınan Konyaspor'da yönetim kurulunun Sergen Yalçın ile yapılacak görüşme öncesi hiç bir teknik direktörle görüşme yapmayacağı öğrenildi.


KONSP0R
 
Yorumlar
 1. Konyaspor'da yeni yönetim Sergen Yalçın'dan rapor istiyor!
  Pröfesor 11.06.18 13:30

  Konyaspora Türkiyenin en iyi ÜNI.sinden ITÜ VEYA OTDU beden egitimi PROFESÖR alsin en iyi FUTBOLCULARI EGITSIN SLM

 2. Konyaspor'da yeni yönetim Sergen Yalçın'dan rapor istiyor!
  ZEKI VE HIZ 11.06.18 17:34

  Bence KONYASPOR Konyadaki en zeki anadolu liselerindeki ve daha yüksek lisedeki Cociklari iyi bir Beden egitimi Profösere teslim edim KONYASPORA Oyuncu cikarmasi lazim AURUPA.da Büyük Kuluplerinde oldugu gibi Futbol zeki olup hizli yetistirmek lazim

Yorum Yapın

Konspor