Atiker Konyaspor’da yeni yönetim kurulu görev dağılımı yaptı

Atiker Konyaspor’da yeni yönetim kurulu görev dağılımı yaptı

Atiker Konyaspor’da yeni yönetim kurulu, dün akşam kulüp idari binasında toplanarak görev dağılımı yaptı.

Konyaspor Yönetim Kurulu ilk toplantı öncesinde kulüp idari binasını, Kulüp müzesini, soyunma odalarını, basın toplantı salonunu ve sahayı gezerek Genel Müdür Bahri Bıçakçı’dan brifing aldı.

Yöneticiler ve kulüp personeli brifingin ardından başkan Hilmi Kulluk’un ev sahipliğinde iftar yemeğinde bir araya geldi.  

Daha sonra kulüp binasına geçen yönetim kurulu burada gündemdeki önemli konuları ele aldı ve görev dağılımını gerçekleştirdi. 

Buna göre; Hilmi Kulluk Kulüp Başkanlığında , İkinci Başkanlığa Selçuk Aksoy getirildi. Başkanvekilliği görevini Enes Ünlüer üstlenirken, Başkan Yardımcıları Okay Tınkır, Abbas Kılınç, Celalettin Yılmaz ve M. Zahir Renklibay oldu. As Başkanlarımız ise; Recep Çınar, Mehmet Günbaş, Bünyamin Yakup Sarıtaş, Osman Koçak ve Mustafa Aydınalp’ten oluştu. 

Uğur Öncan, Mehmet Tosunoğlu, Mustafa Genç, Ahmet Büyükateşli, Muzaffer Eğerci, Mehmet Güney, Mustafa Işıklı, Dursun Kabakçıoğlu, Gültekin Zeren’den oluşan yönetim kurulu üyeleri ise çeşitli branş ve alanlarda sorumluluk üstlendi.

 

 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor