Hilmi Kulluk: Ayakları yere sağlam basan bir Konyaspor izlettirmek istiyoruz

Hilmi Kulluk: Ayakları yere sağlam basan bir Konyaspor izlettirmek istiyoruz

Atiker Konyaspor’un çiçeği burnunda Kulüp Başkanı Hilmi Kulluk yaptığı açıklamada "ayakları yere sağlam basan bir Atiker Konyaspor’u izlettirmek istiyoruz" dedi
 

Kulluk'un açıklaması şu şekilde:
Öncelikle Genel Kurulumuza teşrif eden ve delegelerimize hitaben bir konuşma yapan Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Uğur İbrahim Altay’a, Divan Başkanlığı görevini üstlenen Spor Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Baykan’a, divan kurulu üyelerimiz Yavuz Erence, Mehmet Demirel, Zafer Çınar ve Bekir Akdemir’e, kulübümüze tarihi başarıları yaşatan iki büyük kupayı müzemize taşıyan Atiker Konyaspor Yönetimi, teknik heyeti ve futbolcularına, seçim sürecinde şerefli ve onurlu bir görev olarak kabul ettiğimiz Atiker Konyaspor Yönetim Kurulu Üyeliği için centilmence bir yarış içinde olduğumuz başkan adayları Sayın Zeki Çimen, Sayın Mustafa Oral ve çok değerli ekip arkadaşlarına, kulübümüzde önceki dönemlerde başkanlık yapmış Sayın Ahmet Şan, Sayın Mehmet Köseoğlu, Sayın Bahattin Karapınar ile görevi devir aldığımız başkan Sayın Fatih Yılmaz ve genel kurulumuza sonradan katılan Sayın Sait Gönen’e, Konya Gençlik Spor Hizmetleri İl Müdürü Sayın Ömer Ersöz’e, Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Sayın Remzi Ay ve değerli üyelerine, TSYD Konya Şube Başkanı Sayın Murat Dönmez’e, ulusal ve yerel medya kuruluşlarının kıymetli temsilcilerine, genel kurul salonu’na gelerek oylarını kullanan, bizi tercih eden/etmeyen bütün delegelerimize şükranlarımızı sunuyorum.      

Sonuçların basında yer almasının hemen ardından yeni seçilen yönetim kurulumuzu tebrik etmek için arayan soran, telgraf çeken, elektronik posta gönderen ve sosyal medya mecralarını kullanarak tebriklerini ileten başta Türkiye Futbol Federasyonu olmak üzere, Kulüpler Birliği Vakfı, güzide kulüplerimiz Başakşehir FK, Alanyaspor ve Boluspor’a, Konya Milletvekillerimiz Halil Etyemez, Ziya Altunyaldız, Mustafa Kalaycı, Ak Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç ve diğer kurum kuruluş ve dostlarımıza, nazik davranışları nedeniyle teşekkür ediyorum. 

Öte yandan Seçimli Olağanüstü Genel Kurulumuz çok uzun zamandır camiamızda görülmeyen bir yarışa sahne olmuştur. Mevcut üyelerimizin yüzde 92’sinin katıldığı genel kurulda Atiker Konyaspor’umuzun yönetimi için hazırladığımız listeye delegelerin büyük bir çoğunluğunun güvendiğini görmek bizleri ziyadesiyle memnun etmiş, önümüzdeki süreçte yapacağımız çalışmalar için ekibimize güç ve heyecan katmıştır. Yönetim Kurulu’ndaki bütün arkadaşlarımızla birlikte özlenen, ayakları yere sağlam basan bir Atiker Konyaspor’u izlettirmek istiyoruz. Bu uzun soluklu yolculukta camiamızın desteği kulübümüz, takımımız ve bizler için son derece kıymetli olacaktır. 

Bu vesileyle Seçimli Olağanüstü Genel Kurulumuzun tüm sonuçlarının camiamıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.  

Yorumlar
 1. Hilmi Kulluk: Ayakları yere sağlam basan bir Konyaspor izlettirmek istiyoruz

  Sayın Başkan önce şu delege sorununu halledin. Çünkü Konyaspor 178 kişi ile Başkan seçen bir kulüp olmamalı. Seçim hernekadar hukiki olsada demokratik bir seçim olmamıştır. Kulüp Başkanlığı 30-40 kişinin manüple edebileceği bir ortamda seçilmemeli.

 2. Hilmi Kulluk: Ayakları yere sağlam basan bir Konyaspor izlettirmek istiyoruz
  Grup 12.06.18 14:11

  Bırakın artık bu lafları icraata gelin daha teknik direktör yok ortada

Yorum Yapın

Konspor