Rıza Çalımbay, Atiker Konyaspor bu sezon çok daha iyi yerlerde olacak.

Rıza Çalımbay, Atiker Konyaspor bu sezon çok daha iyi yerlerde olacak.

Yaklaşık 1 aylık bölüm içinde,Lig'e kadar çok iyi çalışarak takımın eksiklerini tamamlamak istediğini ifade eden Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay oynanacak olan hazırlık maçlarının ilki B.B.Erzurumspor ile yapılacak maçın takım adına galibiyetle sonuçlanmasını arzuladığını belirtildi..


Hazırlıklarına Bolu Gerede kampında devam etmekte olan  Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay açıklamalarda bulundu:


Önümüzdeki süreci çok iyi çalışarak geçmemiz ve değerlendirmemiz gerekiyor. Çünkü zor bir lig bizi bekliyor. Fikstürde dün çekildi. Tüm takımlara hayırlı olsun. Ligin ilk haftaları çok zor geçer. Çünkü kimse kimseyi tanımıyor. Herkes yeni transferler yapıyor, yeni takımlar oluşturuyor. Onun için neyin ne olacağı belli değil. Bizim ilk maçımız kendi sahamızda B.B. Erzurumspor ile oynayacağız. Tabiki kendi sahamızda kazanmak istiyoruz. Onun için tüm hazırlıklarımızın ve oynayacağımız hazırlık maçlarımızın tek hedefi B.B. Erzurumspor maçı. O maçta kazanmak için ne gerekiyorsa her şeyi yapacağızdiye konuştu.

Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay,transfer konusunda da açıklamalarda bulunurken:

Bizim kadromuzda alternatifi az olan yerlerimiz var. Defans ve orta saha, kanatlar için sadece bir oyuncuya bağlı kalmadan alternatifli bir kadro oluşturalım istiyoruz. Ama kadromuzu kesinlikle şişirmek istemiyoruz. Kadromuzdan memnunuz. Ama birkaç tane takviye olursa daha da güçlü bir hale geliriz. Çünkü geçen sezon sıkıntı yaşamış bir Atiker Konyaspor var. Biz bu sıkıntıları bu sene kesinlikle yaşatmayacağız. Çok daha iyi yerlerde olacağızifadelerini kullandı.

"Bu sezon ligin nasıl geçmesini bekliyorsunuz?"sorusunu yanıtsız bırakmayan Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay"Geçen seneki gibi bir lig bekliyorum. Çünkü küme düşende şampiyonda son maçta belli oldu. Yine bu mücadele sürecek. Herkes birbirini yenebiliyor. Onun için dikkat etmemiz gerekiyor. Transferler devam ediyor. Herkes transfer yapmaya çalışıyor. Bu nedenle her takım açısından sezonun zor geçeceğini düşünüyorumcevabını verdi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor