Konyaspor sezon öncesi moral depoladı

Konyaspor sezon öncesi moral depoladı

Teknik Direktör Rıza Çalımbay’ın isteği, As Başkan Mehmet Günbaş’ın organizasyonu ve Başkan Hilmi Kulluk’un ev sahipliğinde sezon öncesi moral motivasyon yemeği gerçekleştirildi.

Yemeğe Başkan Hilmi Kulluk, yönetim kurulu üyeleri, teknik direktör Rıza Çalımbay ve ekibi, futbolcular, genel müdür Bahri Bıçakçı, sağlık ekibi, tercümanlar, kulüp profesyonelleri ve pilot takım Anadolu Selçuksporun yöneticileri ile çalışanları katıldı.

LİGİ EN İYİ YERDE BİTİRMEK DİLEĞİYLE

Yeni transferlerin de yer aldığı moral motivasyon yemeği oldukça samimi bir havada geçti. Yemeğin sonunda bir konuşma yapan Başkan Hilmi Kulluk şunları söyledi: “Hepiniz hoş geldiniz, ayağınıza sağlık. Yeni sezon hepimize hayırlı uğurlu olsun. Bu yemeğin gerçekleşmesinde emeği geçen Sayın Mehmet Günbaş Bey’e, fikir babası Sayın Hocam’a çok teşekkür ederim. Hayırlı, uğurlu, kazasız, belasız, sakatlık olmadan ligi en iyi yerde bitirmek dileğimle.”

AKSOY: "BAŞARILARLA DOLU BİR SEZON OLUR İNŞALLAH"

İkinci Başkan Selçuk Aksoy ise “Sayın Başkanım, değerli hocam , yönetim kurulu üyelerimiz, Konyaspor’un değerli çalışanları ve futbolcularımız ben de hepinize hoş geldiniz diyorum. Yeni sezona başlarken böyle güzel bir günde hep beraberiz. Umarız bir yıl hep böyle güzellikler içerisinde geçer. Hepinize yeni sezonda başarılar diliyorum. İnşallah başarılarla dolu bir sezon geçiririz. Mutluluklarla, güzel, sağlıklı, kazasız belasız sakatlıklar olmadan bir sezon geçsin. En kötü günümüz böyle olsun” şeklinde konuştu.

ALİ TURAN'DAN TEŞEKKÜR

Moral gecesinde son sözü ise kaptan Ali Turan aldı ve “Öncelikle Başkanımıza, Yönetim Kurulumuza teşekkür ediyoruz bu güzel geceden dolayı. Herkese hoş geldiniz diyorum. Yeni sezon inşallah hepimize hayırlı olur. İnşallah sakatlıksız kazasız belasız bir lig olur. İnşallah geçen sezon yaşadığımız sıkıntıları bu sene yaşamayız. Herkese katılımları için teşekkür ediyorum” dedi.

1-036.jpg

3-026.jpg
2-048.jpg
8507326-min.jpg

8507349-min.jpg
whatsapp-image-2018-08-09-at-09.45.48-(1).jpeg
dsc_9515-min.jpg
whatsapp-image-2018-08-09-at-09.47.36.jpeg

 

Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor