Kupada 3. eleme turu eşleşmeleri belli oldu

Kupada 3. eleme turu eşleşmeleri belli oldu

Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. Eleme Turu eşleşmeleri yapılan kura çekimi sonrası belli oldu. 
TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Salonu'nda gerçekleşen kura çekimi sonrası Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. Eleme Tutu eşleşmeleri belli oldu. 3. eleme turunda, 2. eleme turu sonucu tur atlayan 37 takımın yanı sıra Spor Toto Süper Lig'den Antalyaspor, Atiker Konyaspor, Büyükşehir Belediye Erzurumspor, Çaykur Rizespor, MKE Ankaragücü ile Spor Toto 1. Lig'de yer alan 18 takım ve TFF 2. Lig'de bulunan 36 takım mücadele edecek. 

Gerçekleşen kura çekimi sonrası oluşan eşleşmeler şöyle: 
Adana Demirspor - Yeni Orduspor 
Zonguldak Kömürspor - Bayrampaşa 
Şile Yıldızspor - Adanaspor 
Erzin Belediyespor - Ümraniyespor 
AFJET Afyonspor - Siirt İl Özel İdaresispor 
1461 Trabzons - Tuzlaspor 
Kırşehir Belediyespor - Altay 
Nazilli Belediyespor - Tokatspor 
Pendikspor - Altınordu 
Elazığspor - Batman Petrolspor 
Karadeniz Ereğli BelediyesporAntalyalyaspor 
Şanlıurfaspor - Yomraspor 
Yeni Amasyaspor - Atiker Konyaspor 
Tire 1922 - Sivas Belediyespor 
Balıkesirspor Baltok - Amed Sportif Faaliyetler 
Bartınspor - Sarıyer 
Bandırmaspor - Gaziosmanpaşa 
Fethiyespor - Sancaktepe Belediyespor 
Boluspor - Payasspor 
Diyarbekirspor - Samsunspor 
Bucak Belediye - Bugsaşspor 
Çengelköy Futbol Yatırımları - Sakaryaspor 
Büyükşehir Belediyespor Erzurumspor - Ankara Demirspor 
Kilis Belediyespor - Osmanlıspor 
Çaykur Rizespor - Tarsus İdman Yurdu 
Niğde Anadolu Futbol Kulübü - Bodrum Belediyesi Bodrumspor 
Bozuyükspor - Denizlispor 
Ankaragücü - Serik Belediyespor 
Erbaaspor - Eskişehirspor 
Maltepespor - Menemen Belediyespor 
Karaman Belediyespor - Etimesgut Belediyespor 
Altındağ Belediyespor - Manisaspor 
Eyüpspor - Pazarspor 
Konya Anadolu Selçukspor - Fatih Karagümrükspor 
Gaziantepspor - Dersim 62 Spor 
Kırklarelispor - UTAŞ Uşakspor 
Anagold 24 Erzincanspor- Gazişehir Gaziantep 
Manis Büyükşehir Belediyespor - Keçiörengücü 
Gençlerbirliği - Bergama Belediyespor 
Kastamonuspor 1966 - Bitlis Özgüzelderespor 
Giresunspor - Kocaelispor 
Kardemir Karabükspor - Körfezspor 
Gümüşhanespor - Silivrispor 
Kahramanmaraşspor - Kemerspor 2003 
Van Büyükşehir Belediyespor - Hacettepespor 
İstanbulspor - Bağcılarspor 
Hatayspor - Esenler Erokspor 
Darıca Gençlerbirliği - İnegölspor 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın